trening szczęścia
  • Jak zadbać o swoje szczęście w czasie kryzysu? Czy jest możliwe budowanie szczęścia wtedy, gdy jest źle?
  • Jak nauczyć się wybaczać i jak pożegnać się z przeszłością? Zamykanie pewnych rozdziałów w życiu to coś, co może wpłynąć na poczucie szczęścia.
  • Jak wzmacniać swoją odporność psychiczną? Popracujemy nad zdolnością do radzenia sobie z przeciwnościami losu, spokojem wewnętrznym i gotowością do zmiany.

O tym kursie marzyłam od bardzo dawna. Miał być gotowy już! Dziś myślę, że ten długi, prawie trzyletni proces dojrzewania do tego projektu przyniósł mi dokładnie to, czego bym oczekiwała po takim kursie. Trening Szczęścia startuje już 16 października i dotyczy szczęścia w każdym tego słowa znaczeniu. 

Szczęście. Do tego worka można wrzucić niemal wszystko. Czasem może kojarzyć się z przyjemnościami, a czasem z beztroską. Dla mnie w tym słowie zawiera się wewnętrzna moc człowieka, który radzi sobie z kryzysami, a także wzmacnia siebie wtedy, gdy w jego życiu jest dobrze.

Jeśli macie ochotę dołączyć do kursu Trening Szczęścia w tym roku – zapraszam serdecznie! Zamykamy już listę uczestników tegorocznej edycji!