pokonaj każdy kryzys

Czy Ty też chcesz żyć BARDZIEJ? Czy marzysz o pięknych osiągnięciach, sukcesach zawodowych i czymś, co czasem brzmi jak największa fantazja: o spokoju w życiu?

Własny rozwój – oto temat nieskończony, inspirujący i dający mnóstwo nadziei. Rozwijać się możemy w każdym momencie życia, na każdym jego etapie i bez względu na to, jaką rolę odgrywamy przede wszystkim. Jesienne Warsztaty Psychologiczne to moja odpowiedź na potrzebę rozwoju, która tkwi w niemal każdej z nas. Chcemy żyć bardziej. Chcemy poznawać siebie, odkrywać swoje potrzeby, pasję i krok po kroku wyznaczać ścieżkę, którą pragniemy podążać. Iskierka rozwoju rozpala się w nas w różnych momentach. Czasem daje o sobie znać wtedy, gdy obserwujemy czyjeś inspirujące zmiany. Czy choć raz słyszałaś ten cichutki głosik “Ja też tak bym mogła?”. Rozwojowy ogień ogrzewa nas wtedy, gdy widzimy przed sobą szanse – może w pracy, może w związku, może w kontakcie ze sobą? O tak, nastawienie na rozwój gdzieś tam w Tobie jest. Jak często karmisz się tym, co daje Ci wymarzoną zmianę?

Zapraszam na Letnie Warsztaty Psychologiczne, czyli psychologiczne pożegnanie lata. Przygotowałam program wypełniony psychologicznymi ćwiczeniami, potężną dawką wiedzy i inspiracjami, które pozwolą uczestniczkom lepiej radzić sobie z sytuacjami wymagającymi. Jeśli poradzimy sobie w kryzysie, damy sobie radę ze wszystkim.


Kilka słów o tymCo wydarzy się podczas warsztatu

Letnie Warsztaty Psychologiczne – Pokonaj każdy kryzys to spotkanie online. Warsztat rozpocznie się o 15:00 i skończy o 18:00. Przewiduję w tym czasie 15-minutową przerwę, dzięki której nabierzemy energii do mocnej psychologicznej pracy w drugiej części spotkania. Uczestnicy wyjdą ze spotkania ze skrzynką narzędziową, która będzie dla nich wsparciem w dalszym rozwoju.

sprawdźCzy warsztat Pokonaj każdy kryzys jest dla Ciebie

Program Letnich Warsztatów Psychologicznych został uszyty na miarę osób, które:

 • w kryzysowych sytuacjach nie radzą sobie najlepiej – zarówno w sferze emocjonalnej jak i w podejmowaniu działań oraz poszukiwaniu rozwiązań
 • trudno im uwierzyć w to, że trudne momenty w życiu są najlepszą szansą na rozwój. Są raczej dramatem.
 • czują, że ich pewność siebie mocno się chwieje w wymagających chwilach. A może nawet myślą, że ich stan emocjonalny w takich sytuacjach to dowód na to, że tej pewności siebie nie ma?
 • niezbyt dobrze radzą sobie ze stresem – dają się ponieść emocjom
  mają w głowie całe mnóstwo przekonań, które utrudniają im życie. Te przekonania mogą dotyczyć ich samych, ich rodzin, świata, ról, jakie pełnią. Czas wybrać te przekonania, które służą!
 • szukają wskazówek i porad opartych o solidną wiedzę psychologiczną
  chcą być szczęśliwe żyjąc SWOIM życiem

Kilka słów o tymczego dowiesz się podczas szkolenia Pokonaj każdy kryzys

Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami

Popracujemy nad tym, jak zbudować wewnętrzną siłę, która jest potrzebna w czasie kryzysu. Jak przygotować się do wyzwań, jak nie tracić pewności siebie w obliczu trudnych sytuacji? Przygotowałam ćwiczenia, które pozwolą w zrozumieniu swojego własnego wzorca reagowania na kryzys i staną się początkiem pracy nad zmianą w tym zakresie. Zajmiemy się emocjami, zachowaniami i nawykami, które nie pomagają w obliczu trudnych chwil.

Radzenie sobie ze stresem

Stworzymy “skrzynkę narzędziową”, czyli indywidualne zestawy sposobów, narzędzi i metod, które pomagają w chwilach stresujących. Ważne jest też dla mnie to, abyśmy zajęły się chronicznym stresem. Co go powoduje? Jak go rozpoznać? Jak się przed nim chronić? Jeśli trudna sytuacja to stres – jak sobie z nim poradzić i ruszyć z miejsca?

Budowanie wspierających rozwój przekonań

To ważna kwestia, która bardzo dużo zmienia w życiu. Poznamy te przekonania, które nie sprzyjają rozwojowi, nauczymy się rozpoznawać nawykowe myśli i przekonania, które hamują, a także zajmiemy się zmianą ich na te, które ułatwiają życie i wspierają realizację celów. Budujące przekonania wpływają zarówno na sukces zawodowy jak i na satysfakcję w życiu prywatnym.


Jaki jestkoszt udziału w warsztacie?

Udział w warsztacie kosztuje 200 zł.

Cena zawiera:

 • udział w 3-godzinnym warsztacie online prowadzonym przeze mnie
 • obszerne materiały szkoleniowe do wykorzystania we własnym zakresie w domu
 • zaświadczenie udziału wydane przez Psychologia w Polsce Sp. z o.o.

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

Edyta Zając
 • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • podczas szkoleń dbam o dobór metod do osób dlatego właśnie podczas spotkania otrzymasz narzędzia, techniki i triki, które dopasujesz do siebie tak, aby działać tak skutecznie jak tylko to możliwe.

Tegoroczne Warsztaty PsychologiczneKalendarz warsztatów

wrzesień, 2021

18wrz15:00- 18:00Pokonaj każdy kryzysLetnie Warsztaty Psychologiczne

listopad, 2021

Brak wydarzeń


Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce. Pamiętaj, że dokonanie płatności gwarantuje Ci miejsce na sali szkoleniowej.

Możesz zgłosić chęć udziału w warsztacie na dwa sposoby:

 • napisz do mnie maila na adres szkolenia@edytazajac.pl
 • dokonaj zakupu biletu na stronach warsztatów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie maila na adres szkolenia@edytazajac.pl

Opinie uczestniczek

Magdalena Michalak (całość dostępna tutaj):

Nie chcę Wam zdradzać treści warsztatów, ponieważ Edyta włożyła OGROM pracy w jego przygotowanie. Wiem na pewno, że będę chciała zgłębić pojęcie rezyliencji (czyli umiejętności dopasowania się do zmieniających się w życiu warunków, tzw. adaptacja). Edyta bardzo wiele poruszanych zagadnień bardzo obrazowo utrwalała nam w głowie, posługując się symbolami, m.innymi diamentu, który okazuje się być węgielkiem po przejściach. Bogatym w przeżycia, doświadczenia, mądrość.
Każda uczestniczka otrzymała taki symboliczny diament, który można sobie włożyć do torebki lub portfela i pamiętać o nim w trudniejszych momentach. Dla mnie to swoisty amulet na szczęście, który od soboty stale mi towarzyszy. Napiszę Wam jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Edyty i ogromu serca oraz zaangażowania, które przyczyniło się do wysokiej jakości przygotowanego przez nią spotkania z nami.

Iza Czaplewska:

Warsztaty z Edytą, to było coś bardzo mi potrzebnego w zeszłym roku. Przyjechałam w góry w kryzysie, w gorszym nastroju i z poczuciem, że nie wiem, w którą stronę iść. Spotkanie z Edytą wyposażyło mnie w narzędzia, które pozwoliły mi ruszyć do przodu. Zrozumiałam swoją aktualną sytuację i zobaczyłam czego potrzebuję, by dobrze się czuć. Oprócz tego wspaniała atmosfera, którą stworzyła Edyta sprzyjała dzieleniu się historiami z życia. W ten sposób poznałam kilka wspaniałych dziewczyn i mogłyśmy razem rozmawiać o tym, co nas na te warsztaty przywiodło. Pół roku minęło i mam poczucie, że to było bardzo dobre pół roku. Nie działam już po omacku, umiem rozpoznawać u siebie pewne schematy i jest mi dużo łatwiej ogarnąć się w trudniejszych momentach. Przede wszystkim czuję się jednak zabezpieczona na wypadek kolejnego kryzysu w życiu. Dzięki Edycie i jej warsztatom mam przygotowaną instrukcję dla siebie na gorszy czas: jak działać, by sobie z tym poradzić. Polecam z całego serca wyjazd na te warsztaty!

Ania (o Zimowych Warsztatach Psychologicznych):

Minął już tydzień od naszego spotkania, a ja wciąż myślami wracam do tego dnia.. Była to niesamowicie ciekawa lekcja, która myślę, że na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Ja- cicha, skromna i niepewna siebie dziewczyna, w końcu zrozumiałam, że każdy z nas ma sobie ” to coś”. “Coś”, co sprawia, że jestem wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Poznałam swoje wartości i teraz wiem, jak sterować sobą i swoim życiem,  by być szczęśliwa. Powolutku wdrażam zmiany w swoje życie i już czuję się lepiej! A jak to mówią, najlepsze dopiero przed nami… 🙂

Karolina (o Zimowych Warsztatach Psychologicznych):

Bardzo chciałbym Ci podziękować za warsztaty, które zorganizowałaś w Krakowie. Cieszę się, że się zdecydowałam wziąć w nich udział. Spędzony z Tobą i pozostałymi dziewczynami czas był dla mnie wielkim prezentem od losu. Raczej jestem introwertykiem, więc otwieranie się i rozmowa o emocjach czy ogólnie bardzo osobistych tematach nie jest czymś co zdarza mi się wśród osób, które dopiero co poznaję. Pomimo tego podczas Twoich warsztatów miałam poczucie swobody oraz dużej otwartości do słuchania ze strony pozostałych uczestniczek. Pozwoliło mi to na bezstresowe przejście przez poszczególne etapy warsztatów, które były moim zdaniem idealnie dobrane i każdy z nich dodawał kolejną porcję wiedzy i podwyższenia mojej świadomości nie tylko w zakresie pewności siebie. Właśnie kolejna rzecz jaka mnie niesamowicie ucieszyła, pomimo tego, że warsztaty dotyczyły pewności siebie, to tematy, nad którymi pracowałyśmy obejmowały znacznie szersze spektrum, pokazuje to jak wiele elementów w zakresie psychologi się ze sobą łączy, daje to do myślenia jak praca nad jednym aspektem może wpłynąć pozytywnie na inne elementy naszego życia.