Pracuj ze mną


Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Edyta Zając. Jestem psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzę kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Moją misją jest przekazywanie wiedzy psychologicznej, która ułatwia życie oraz pomaga w rozwiązywaniu problemów. Realizuję swoją pasję, nagrywając podcasty, fotografując i prowadząc warsztaty rozwojowe. Od 9 lat regularnie prowadzę szkolenia, warsztaty i projekty e-learningowe dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Od ponad 8 lat pokazuję na moim blogu piękno psychologii. Wierzę w to, że odrobina psychologicznej wiedzy może wiele ułatwić – zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Postanowiłam tutaj Ci pokazać, w jaki sposób można ze mną pracować. Zanim się to stanie, zachęcam Cię do obejrzenia mojej notki trenerskiej – tam znajdziesz większość informacji o tym, jak pracuję.

Klienci indywidualni

Od kilku lat wspieram rozwój indywidualnych osób podczas sesji trenersko-coachingowych. Jeśli masz ochotę nawiązać ze mną współpracę, zapraszam na konsultacje, które w tym momencie odbywają się na Skype.

Kursy to treningi online, które trwają kilka tygodni. Kursy, które stworzyłam umożliwią Ci intensywną pracę nad sobą w dłuższej perspektywie. W każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję, a w każdą środę garść inspiracji, ćwiczenia dodatkowe oraz psychologiczne narzędzia. Każda lekcja zawiera materiały do wydrukowania, arkusze ćwiczeń, część z nich to również nagrania wideo oraz podcasty.

Tworzę autorskie programy warsztatów i szkoleń oraz prowadzę je w kameralnych grupach uczestników. W moim kalendarzu znajdziesz aktualne spotkania otwarte, na które można się zapisać – zarówno te moje jak i moich Partnerów.

Mini-kursy to treningi online, które umożliwią Ci szlifowanie swoich najważniejszych psychologicznych umiejętności. Każdy kurs ma 5 lekcji, które zawierają materiały do wydrukowania, arkusze ćwiczeń, a także nagrania wideo oraz podcasty. Każdy mini-kurs trwa 5 dni – oznacza to, że rozpoczniesz takie szkolenie w poniedziałek i skończysz w piątek.

Firmy

Posiadam ponad 5-letnie doświadczenie w tworzeniu oraz prowadzeniu projektów e-learningowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Buduję programy wspierające rozwój kompetencji zawodowych oraz osobistych, które wpływają na efektywność pracowników. Materiały zawierają zarówno merytoryczne omówienie danej tematyki jak i arkusze pracy, podcasty czy nagrania wideo. Przykładowa tematyka projektów:

 • narzędzia psychologiczne w pracy lidera
 • budowanie relacji w zespole, również w obliczu zmiany
 • zarządzanie sobą w kryzysie
 • kompetencje osobiste wpływające na osiąganie celów: produktywność, asertywność, tworzenie strategii

Projekty e-learningowe są dopasowanym do zróżnicowanych potrzeb sposobem na rozwój. Uczestnicy danego programu mogą nie tylko pracować nad nim w dowolnym czasie, ale też korzystać z indywidualnego wsparcia trenera w zakresie kolejnych zagadnień. Stworzony przeze mnie program zapewnia rozbudowaną część merytoryczną, możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy oraz budowanie motywacji do realizowania kolejnych etapów projektu.

Pracuję na sali szkoleniowej od ponad 9 lat. Realizuję szkolenia związane z rozwojem kompetencji społecznych i osobistych. Regularnie prowadzę warsztaty i wystąpienia związane z komunikacją oraz budowaniem zdrowych i satysfakcjonujących relacji. Jednym z moich ulubionych tematów jest praca nad zmianą – w życiu prywatnym jak i w organizacji. W mojej pracy wykorzystuję narzędzia trenerskie, coachingowe oraz wiedzę psychologiczną.

Szkolenia mogą odbywać się zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim. Prowadzę je w całej Polsce oraz w innych miejscach w Europie.

Przykładowa tematyka:

 • zarządzanie zmianą w organizacji
 • rozwijanie projektów w oparciu o filozofię Kaizen
 • wykorzystywanie teorii alergenów społecznych w rozwiązywaniu konfliktów
 • rozwiązywanie konfliktów przy zastosowaniu autorskiego Modelu Gaszenie (identyfikacja i rozumienie potrzeb innych ludzi oraz własnych)
 • rozwijanie inteligencji emocjonalnej – wpływ na rozwój osobisty oraz biznes
 • wywieranie wpływu na ludzi poprzez wykorzystywanie narzędzi preswazyjnych i perswazyjnych
 • radzenie sobie w kryzysie
 • zarządzanie stresem
 • zarządzanie czasem, planowanie i organizacja

Weź udział w projekcie

Uwielbiam psychologię, to jasne. Ale co zrobić, aby te wszystkie inspirujące odkrycia, obszerna psychologiczna wiedza i mnóstwo ciekawych narzędzi miały zastosowanie w życiu każdego z nas? Moją odpowiedzią na to pytanie będzie magiczne słowo projekt. Od samego początku mojej działalności w internecie zapraszałam moich Czytelników do wyzwań, które miały przemycać psychologię do codzienności. Aktualnie realizuję cztery takie projekty:

 • Projekt Najlepsza wersja siebie – to propozycja dla kobiet, które chcą nie tylko dbać o rozwój, ale przede wszystkim pragną postawić przed sobą ambitny plan działania w trzech podstawowych obszarach: ciało, umysł, dusza. Pracujemy nad tym, aby zadbać o siebie w każdym z tych aspektów i stać się najlepszą wersją siebie.
 • Wielka Lista Celów – to ogromna lista planów, które chcemy realizować w życiu. Zachęcam w tym projekcie do stworzenia listy celów oraz do działania w kierunku ich osiągnięcia. Jak się zmotywować? Jak planować kolejne kroki? Jak dobierać cele do sytuacji? Jak żyć swoim życiem?
 • Oczytane dzieci, czyli przeczytaj swojemu dziecku 52 książki w 52 tygodnie. W tym projekcie dbamy o różnorodność dziecięcej literatury, poznajemy ciekawe książki, szukamy perełek, wyciągamy wraz z dziećmi lekcje z kolejnych lektur i dbamy mocno o ich rozwój.
 • Lista przeżyć – jak żyć bardziej. To niezwykle wdzięczny projekt, dzięki któremu dodajemy trochę życia do życia. Raz w miesiącu tworzę z moimi Czytelnikami Listy Przeżyć, które inspirują do cieszenia się piękną codziennością.

Postaw na rozwój

Moja blogowa historia rozpoczęła się w lutym 2011 i od tamtej pory krok po kroku dopracowywałam to, co chcę tworzyć w sieci. Jeśli chcesz wykorzystać psychologiczną wiedzę w swoim życiu, zapraszam Cię do skorzystania z kilku opcji, jakie tworzę:

 • podcasty – od pewnego czasu tworzę nagrania, które mogą towarzyszyć Ci przy niemal każdej czynności 🙂
 • psychologia na instagramie – zapraszam Cię na mój profil po codzienną dawkę wiedzy, inspiracji i pomysłów na wprowadzenie psychologii do swojego życia
 • artykuły – czyli coś, co robię od zawsze. Na moim blogu znajdziesz wiele kategorii mocno psychologicznych, ale też teksty o podróżach, wnętrzach i ciekawych sposobach spędzania czasu
 • moje książki – z dumą prezentuję Ci trzy moje książki: 30 dni do zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni, 30 dni do zmian w związku oraz Rodzic najlepszy pod słońcem