projekt sukces

Rozwój to piękna rzecz – dzięki pracy nad sobą możemy osiągnąć szczyty, poczuć własną siłę i zadbać o realizację wspaniałych marzeń. Rozwój ma swoje własne tempo – często przez nas spowalniane lub wręcz przeciwnie – podkręcane. Dzisiaj chcę zaprosić Cię do tego, co nazywam katalizatorem zmiany – półroczny e-kurs skupiony wokół tematu sukcesu. W ciągu 25 tygodni popracujemy nad wieloma aspektami sukcesu po to, aby zadbać o swój rozwój na 100%.

Projekt Sukces to propozycja dla osób, które chcą intensywnie pracować nad swoim życiem aż przez 6 miesięcy. Wymagam zaangażowania, określania celów i działania. Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które liczą, że wspaniałe osiągnięcia nie wymagają niczego poza przeczytaniem kilku słów artykułu. Kurs nie kieruję do ludzi, którzy zamierzają żyć na pół gwizdka, ani do tych, którzy liczą, że ja zrobię za nich wszystko. Projekt Sukces to e-kurs dla ludzi zdeterminowanych, chętnych do działań i zmiany.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 25 tygodniowy e-kurs Projekt Sukces.


Kilka słów o tymJak wygląda e-kurs

JAK DŁUGO POTRWA SZKOLENIE?

Przez pół roku, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję.

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 25 tygodni intensywnie pracował nad swoim życiowym sukcesem. W każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję, która będzie kolejnym krokiem do uruchomienia Twojego potencjału i do zajęcia się tym, co dla Ciebie najważniejsze. Lekcje stworzone są tak, aby podjąć temat tygodnia, przestawić Ci konkretne pomysły do wdrożenia w życie i zaproponować Ci rozwojowe ćwiczenia, które dają efekty niemal od razu. Moim celem jest towarzyszenie Ci w rozwoju tak, abyś czuł moje wsparcie, zaangażowanie, ale i plan, według którego działam w trakcie e-kursu.

JAK WYGLĄDA TAKI EKURS?

Widzimy się tylko online.

E-kurs odbędzie się online. E-kurs ma być dostępny w każdym miejscu w Polsce i na świecie – dzięki temu w poprzednich edycjach moich e-kursów mogłam mieć kontakt z Czytelnikami, którzy niekoniecznie mogli przyjechać do Krakowa na szkolenie.

Podczas 25-tygodniowego kursu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. Ponadto spodziewaj się środowych maili z inspiracjami, ciekawymi propozycjami i dodatkowymi ćwiczeniami, które pozwolą Ci lepiej zadbać o swoje sukcesy. Spotkamy się również webinaru. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

sprawdźCzy ten kurs jest dla Ciebie?

E-kurs Projekt Sukces jest propozycją skierowaną do osób, które chcą w swoim życiu widzieć więcej efektów działań, osiągać kolejne cele i wprowadzić w życie więcej równowagi. Podczas półrocznej współpracy dotykamy wiele tematów związanych z sukcesem i dbamy o to, aby działać według własnych, indywidualnych zasad a nie według tego, co zostało nam narzucone. Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób, które widzą w sobie potencjał i są gotowe do jego wykorzystania.

Tematy rozwijane podczas kursu:

 1. Mistrz treningu
 2. Jak zniszczyć swoją motywację?
 3. Najlepsi nie są amatorami – ambicje, dążenie do sukcesu
 4. Hojność i sukces
 5. Efekt status quo
 6. Oddanie się pasji – czy warto na niej zarabiać?
 7. Jak przestać się zamartwiać?
 8. Stwórz swój osobisty biznesplan
 9. Czysta kartka: czyszczenie relacji
 10. Stwórz swoją grupę wsparcia
 11. Osiąganie wolności finansowej
 12. Motywacyjna skrzynka z narzędziami
 13. Refleksja jako najważniejsze narzędzie
 14. Siła inspiracji – kiedy ma ona sens?
 15. Osoba proaktywna a sukces
 16. Poranki z biznesem
 17. Opracuj strategię wizerunkową
 18. Cierpliwość w drodze do sukcesu
 19. Prostota i technologia w służbie sukcesu
 20. Negatywne przekonania
 21. Narzędzia sukcesu
 22. Nawyki sukcesu
 23. Język sukcesu
 24. Każdy ekspert kiedyś zaczynał
 25. Rzeczy, które zapewnią ci sukces życiowy i zawodowy

E-kurs kieruję do osób, które:

 • marzą o życiowym sukcesie i chcą aktywnie działać, aby go osiągnąć
 • nie wiedzą, w jaki sposób podjąć się realizacji swoich planów
 • karmią się wymówkami jednocześnie żałując, że nie podejmują działań w kierunku sukcesu
 • szukają skutecznych rozwiązań, pomysłów i trików, które umożliwiają realizację marzeń w natłoku codziennych obowiązków
 • potrzebują określenia tego, co znaczy dla nich sukces
 • przez pół roku chcą działać we współpracy z trenerem i coachem, oczekują wsparcia, zaangażowania i kontaktu
 • są zdeterminowane do działania – widzą, jak wiele przed nimi możliwości, chcą ich uaktywnienia

Kilka słów o tymczego dowiesz się podczas szkolenia

Poznasz przydatne narzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera zestaw narzędzi, dzięki którym nie tylko zadbasz o realizację swoich celów, ale i wesprzesz samego siebie w codziennym dążeniu do sukcesu. Wierzę w to, że stworzenie wokół siebie określonego systemu sprawia, że marzenia stają się bliższe a ich realizacja o wiele bardziej przyjemna. Narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam są łatwe do wprowadzenia w życie i skuteczne.

Poznasz skuteczne sposoby

E-kurs ma dostarczyć Ci tego, co ułatwia dążenie do sukcesu i realizację najbardziej ambitnych planów. Podczas 25 tygodni zadbam o to, abyś poznał niezawodne techniki, które sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, chwilach zwątpienia, podczas trudnych momentów braku motywacji. Techniki te działają dobrze też podczas osiadania na laurach, które może zdarzyć się każdemu, kto intensywnie pracuje nad swoim rozwojem. Pokażę Ci jak zadbać o swój wizerunek, skuteczność, produktywność i efekty działań. Powiem Ci, które techniki działają oraz jakie sposoby są już przestarzałe. Zajmiemy się wszystkimi ważnymi elementami sukcesu osobistego i zadbamy o to, aby wyjść poza teorie i wprowadzić w życie dużo praktyki.

Poznasz niezawodne techniki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które doskonale sprawdzają się podczas pracy nad własnym sukcesem. Chcę widzieć u Ciebie efekty, chcę Twoich zmian – tych inspirujących i wymarzonych. Wyobrażam sobie ten moment za pół roku – chwilę, w której spotykamy się i mówisz mi o tym, co wspaniałego wydarzyło się w ciągu ostatnich 25 tygodni. Wiem, że drobne zmiany, małe nawyki i sposoby na gaszenie codziennych pożarów mogą wnieść w Twoje życie zmianę, na jaką czekasz.


Jaki jestkoszt udziału w kursie?

Udział w czasie trwania edycji styczniowej kosztuje 350 zł. Zapisy trwają do 21 stycznia 2022, wtedy też otrzymasz pierwszą lekcję kursu. Jeśli chcesz rozpocząć kurs szybciej, koszt udziału to 420 zł.

Cena zawiera:

 • 25 lekcji e-kursu Projekt Sukces, które będziesz otrzymywać w każdy piątek
 • udział w webinarze
 • maile z inspiracjami, dodatkowymi ćwiczeniami i materiałami, które będą wspierać Twoje zmiany
 • mnóstwo wiedzy psychologicznej, konkretnych informacji i sposobów, dzięki którym zadbasz o swój rozwój w najważniejszych sferach życia
 • mnie do dyspozycji – będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

 • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • pracuję coachingowo nad relacjami wspieram moich klientów w budowaniu silnych związków, odbudowywaniu relacji i zmianie przekonań.

Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapraszam Cię do udziału w edycji, która rozpoczyna się 21 stycznia 2022. Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie wcześniej, możesz zakupić kurs w dowolnej chwili. Rozpoczniesz go w dniu zaksięgowania się płatności na naszym koncie.


Kup kurs na prezent

Jeśli chcesz podarować komuś kurs Projekt Sukces, złóż zamówienie, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.