Czy zdarza Ci się patrzeć wstecz na ostatnie tygodnie lub miesiące i obiecywać sobie, że zaczniesz wreszcie realizować swoje cele? Od poniedziałku, od nowego miesiąca lub od nowego roku?

A może masz wrażenie, że życie przecieka Ci przez palce, mijają kolejne tygodnie, a Ty nadal nie jesteś w stanie zacząć działać? Każdy z nas od czasu do czasu robi swoje własne życiowe podsumowanie. Czasem staje się nim ten moment, w którym porównujemy się do kogoś, kto jest w zupełnie innym miejscu niż my. Może w takich chwilach widzisz wyraźnie, że nie masz czegoś, o czym marzysz od dawna? Jeśli trudno Ci zacząć pracę nad ważnym dla siebie celem – czy to oznacza, że nie jest Ci on pisany? A może to czas na pogodzenie się z rzeczywistością i zaakceptowanie tego, że nigdy nie będziesz w swoim upragnionym miejscu w życiu?

O czym świadczy brak, który dostrzegasz? O czym świadczą obietnice, które sobie regularnie składasz i postanowienia, z którymi zaczynasz kolejny rok?

Stary klucz nie otworzy nowych drzwi

Bardzo wiele osób przygląda się swojemu życiu i dostrzega nie sukces, a porażkę. Chcemy mieć poczucie, że realizujemy siebie, osiągamy to, co zostało zaplanowane i idziemy do przodu. Szukamy opcji do rozwoju i okazji do tego, aby udowodnić sobie swoją własną skuteczność. Jak dobrze byłoby poczuć swoją wewnętrzną siłę i mieć poczucie sukcesu. Zacznijmy jednak od bardzo ważnego pytania. Czy zapewniasz sobie szansę na taki rozwój? A może te nowe drzwi próbujesz otworzyć starym kluczem? Może dążysz do swoich celów, tkwiąc w niezdrowych przekonaniach i nieskutecznych nawykach? A może realizujesz czyjąś wizję sukcesu? Wierzę w to, że sukces jest przeznaczeniem każdego z nas. Jednak droga do sukcesu zaczyna się zawsze od tego jednego, najważniejszego kroku. Najpierw określ, czym jest dla Ciebie sukces. Jaką historię życia opowiada to słowo?

Dobrze zacząć pracę nad osiąganiem sukcesu od określenia sfer rozwoju, czyli tak naprawdę od dokończenia zdania: Mam dość….

Przyjrzyj się swojemu życiu tu i teraz i zastanów się, czy któraś z poniższych odpowiedzi opisuje Twój stan:

 • Mam dość swojego słomianego zapału i ciągłych pretensji do siebie.
 • Mam dość planowania pięknych zmian i zderzania się z rzeczywistością, w której trudno mi wprowadzać te plany w życie.
 • Mam dość tych trudnych do przewidzenia spadków motywacji.
 • Mam dość wrażenia, że nie mam wpływu na swoje życie.

Każde mam dość… jest Twoją wskazówką na rozwojowej mapie. Każde mam dość… jest informacją od Ciebie dla Ciebie. Każde jest dowodem na to, że widzisz w sobie coś niezwykłego, co może odmienić Twoją codzienność. Sukces jest przecież pisany każdemu z nas. Czy wiesz, czym jest dla Ciebie sukces? Czy dążysz do właściwych celów? Czy rzeczywiście działasz w zgodzie z własnymi pragnieniami czy może realizujesz czyjąś wizję sukcesu?

Projekt Sukces jest jednym z najważniejszych programów rozwojowych, które stworzyłam. Jego najnowsza, aktualna wersja, wzbogacona jest o nowe narzędzia, pomysły i strategie, dzięki którym uczestnicy zbudują swoją własną definicję sukcesu oraz zaczną działać w kierunku swoich własnych celów. Praca z ponad 300 osobami, które działały podczas poprzednich edycji, pokazała mi, jak ważne jest dbanie nie tylko o skuteczne realizowanie planów, wzmacnianie produktywności czy zarządzanie czasem. Równie ważne jest poznawanie siebie – w różnych obszarach życia. Projekt Sukces łączy ze sobą te dwa obszary – efektywne działanie oraz samopoznanie.

Ten kurs stworzyłam dla Ciebie, jeśli:

 • marzysz o życiowym sukcesie i chcesz aktywnie działać, aby go osiągnąć
 • nie wiesz, w jaki sposób podjąć się realizacji swoich planów
 • karmisz się wymówkami jednocześnie żałując, że nie podejmujesz działań w kierunku sukcesu
 • potrzebujesz określenia tego, co znaczy dla Ciebie sukces
 • widzisz, jak wiele przed Tobą możliwości, chcesz ich uaktywnienia

Kilka modułów – 25 tygodni pracy

Kurs składa się z pięciu modułów. Każdy moduł to pięć lekcji. W każdym tygodniu poznasz kolejny temat, wykonasz ćwiczenia i otrzymasz kilka wskazówek do wykorzystania.Mam dla Ciebie całą listę trików, które doskonale sprawdzają się podczas pracy nad własnym sukcesem. Wiem, że drobne zmiany, małe nawyki i sposoby na gaszenie codziennych pożarów mogą wnieść w Twoje życie zmianę, na jaką czekasz. W trakcie kursu przygotujesz dla siebie rozwiązania na przyszłość, opracujesz nowe metody i poznasz sposoby, które wzbogacą Twoje dalsze działania. Poniżej znajdziesz tematy poszczególnych lekcji.

Każda z lekcji e-kursu zawiera zestaw narzędzi, dzięki którym nie tylko zadbasz o realizację swoich celów, ale i wesprzesz siebie w codziennym dążeniu do sukcesu. Stworzenie wokół siebie określonego systemu sprawia, że marzenia stają się bliższe a ich realizacja o wiele bardziej przyjemna. Narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam są łatwe do wprowadzenia w życie i skuteczne. Techniki te działają dobrze też podczas osiadania na laurach, które może zdarzyć się każdemu, kto intensywnie pracuje nad swoim rozwojem. Pokażę Ci jak zadbać o swój wizerunek, skuteczność, produktywność i efekty działań. Powiem Ci, które techniki działają oraz jakie sposoby są już przestarzałe. Zajmiemy się wszystkimi ważnymi elementami sukcesu osobistego i zadbamy o to, aby wyjść poza teorie i wprowadzić w życie dużo praktyki.

Po kilku edycjach kursu Projekt Sukces i pracy z ponad 300 osobami, przychodzę do Ciebie z nowymi pomysłami na współpracę w ramach tego projektu. Oprócz standardowej pracy z kursem, możesz też wykorzystać opcję Kurs*. Ten pomysł skierowany jest do osób, które chcą popracować ze mną podczas indywidualnych sesji. Podczas spotkań możemy przeanalizować to, nad czym pracujesz podczas kursu lub pogłębić ważny dla Ciebie temat.

Zapraszam Cię do udziału w edycji, która rozpoczyna się 13 stycznia 2023. Udział w kursie w tej edycji to koszt 350 zł. Zapisy rozpoczną się 2 stycznia. Jeżeli chcesz otrzymać przypomnienie o starcie zapisów, skorzystaj z formularza, który znajdziesz poniżej. W okolicach grudnia i stycznia wrócę do Ciebie z wiadomością. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie wcześniej, możesz zakupić kurs w dowolnej chwili. Jego cena poza edycją to 420 zł. Rozpoczniesz kurs od razu po dokonaniu płatności – kurs potrwa standardowo 25 tygodni.

 • Jak długo trwa kurs?

  Kurs Projekt Sukces trwa 25 tygodni. Oznacza to, że każdy uczestnik otrzymuje 25 lekcji, ma możliwość skorzystania z mojego wsparcia mailowego oraz otrzymuje dostęp do nagrania godzinnego szkolenia o przekonaniach sukcesu. Staramy się, aby ten czas był wypełniony zdobywaniem wiedzy oraz stopniowym podejmowaniem kolejnych kroków w stronę osobistego sukcesu.

 • Jak wygląda praca z kursem?

  Podczas 25-tygodniowego kursu raz w tygodniu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. W czasie kursu otrzymasz dostęp do nagrania godzinnego szkolenia. Dzięki temu możesz popracować nad systemem przekonań wspierających osobisty sukces. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

 • Czy mogę wziąć udział w kursie, jeśli mieszkam za granicą?

  Oczywiście. Kurs odbywa się całkowicie online, co umożliwia nam współpracę bez względu na to, gdzie mieszkasz. Lekcje otrzymujesz raz w tygodniu i pracujesz wtedy, gdy masz możliwość. W razie potrzeby możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych ze mną, a ja odpisuję na takie wiadomości w ciągu kilku dni.

  Jeśli pytasz o płatność za kurs, mam też dobrą wiadomość. Uruchomiłam płatności za pomocą systemu PayPal. Możesz dzięki temu bez trudności opłacić udział w kursie.

 • Jak często organizowany jest kurs?

  Zwykle staram się, aby kurs odbywał się raz w roku. Data najbliższej edycji znajduje się w kalendarzu.

 • Czy mogę wziąć udział w kursie poza edycją?

  Oczywiście. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie. W takiej sytuacji cena kursu nieco się zmienia. Twoja inwestycja to wtedy 420 zł, zamiast 350 zł. Możesz zakupić kurs w dowolnym momencie tutaj.

 • W jaki sposób umówię się na dwie sesje w pakiecie Kurs*?

  Umów się na spotkanie na stronie sesji. Jeśli kurs* został opłacony, nie musisz już opłacać spotkań. Gdyby się okazało, że nie możesz znaleźć odpowiedniego terminu na spotkanie, napisz do mnie wiadomość na adres szkolenia@edytazajac.pl i już w pierwszej wiadomości określ swoje preferencje.

 • Ile osób może skorzystać z opcji Kurs*?

  Ze względu na to, że mój kalendarz sesji indywidualnych szybko się zapełnia, zapraszam do współpracy w ramach opcji Kurs* maksymalnie 4 osoby. W razie braku miejsc, otrzymasz od razu informację oraz zwrot (jeśli dokonasz wcześniej płatności). Jeśli nie chcesz czekać na maila ode mnie, możesz zadać pytanie o dostęp do wersji Kurs* poprzez maila szkolenia@edytazajac.pl.

 • Chcę komuś podarować kurs w prezencie. Jak to zrobić?

  Jeśli chcesz podarować komuś kurs Projekt Sukces, złóż zamówienie w sklepie, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.

 • Czy otrzymam fakturę?

  Tak, każdy uczestnik kursu otrzymuje ode mnie fakturę. Jeśli potrzebujesz dokumentu na inne dane niż te podane w przelewie, napisz do mnie wiadomość na szkolenia@edytazajac.pl.