Zapraszam Cię dzisiaj naPÓŁROCZNY E-KURS PROJEKT SUKCES

Rozwój to piękna rzecz - dzięki pracy nad sobą możemy osiągnąć szczyty, poczuć własną siłę i zadbać o realizację wspaniałych marzeń. Rozwój ma swoje własne tempo - często przez nas spowalniane lub wręcz przeciwnie - podkręcane. Dzisiaj chcę zaprosić Cię do tego, co nazywam katalizatorem zmiany - półroczny e-kurs skupiony wokół tematu sukcesu. W ciągu 25 tygodni popracujemy nad wieloma aspektami sukcesu po to, aby zadbać o swój rozwój na 100%.

Projekt Sukces to propozycja dla osób, które chcą intensywnie pracować nad swoim życiem aż przez 6 miesięcy. Wymagam zaangażowania, określania celów i działania. Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które liczą, że wspaniałe osiągnięcia nie wymagają niczego poza przeczytaniem kilku słów artykułu. Kurs nie kieruję do ludzi, którzy zamierzają żyć na pół gwizdka, ani do tych, którzy liczą, że ja zrobię za nich wszystko. Projekt Sukces to e-kurs dla ludzi zdeterminowanych, chętnych do działań i zmiany.

TRWAJĄ ZAPISY NA EDYCJĘ, KTÓRA ROZPOCZNIE SIĘ11 stycznia 2019 – MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez pół roku, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 25 tygodni intensywnie pracował nad swoim życiowym sukcesem. W każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję, która będzie kolejnym krokiem do uruchomienia Twojego potencjału i do zajęcia się tym, co dla Ciebie najważniejsze. Lekcje stworzone są tak, aby podjąć temat tygodnia, przestawić Ci konkretne pomysły do wdrożenia w życie i zaproponować Ci rozwojowe ćwiczenia, które dają efekty niemal od razu. Moim celem jest towarzyszenie Ci w rozwoju tak, abyś czuł moje wsparcie, zaangażowanie, ale i plan, według którego działam w trakcie e-kursu.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. E-kurs ma być dostępny w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu w poprzednich edycjach mogłam mieć kontakt z Czytelnikami, którzy niekoniecznie mogli przyjechać do Krakowa na szkolenie. Oprócz materiałów i możliwości konsultacji ze mną przez cały czas trwania e-kursu, proponuję Ci również udział w godzinnym szkoleniu online. Webinar odbędzie się mniej więcej w połowie e-kursu.

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

E-kurs Projekt Sukces jest propozycją skierowaną do osób, które chcą w swoim życiu widzieć więcej efektów działań, osiągać kolejne cele i wprowadzić w życie więcej równowagi. Podczas półrocznej współpracy dotykamy wiele tematów związanych z sukcesem i dbamy o to, aby działać według własnych, indywidualnych zasad a nie według tego, co zostało nam narzucone. Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób, które widzą w sobie potencjał i są gotowe do jego wykorzystania. E-kurs proponuję zatem tym z Was, którzy:

 • marzą o życiowym sukcesie i chcą aktywnie działać, aby go osiągnąć
 • nie wiedzą, w jaki sposób podjąć się realizacji swoich planów
 • karmią się wymówkami jednocześnie żałując, że nie podejmują działań w kierunku sukcesu
 • szukają skutecznych rozwiązań, pomysłów i trików, które umożliwiają realizację marzeń w natłoku codziennych obowiązków
 • potrzebują określenia tego, co znaczy dla nich sukces
 • przez pół roku chcą działać we współpracy z trenerem i coachem, oczekują wsparcia, zaangażowania i kontaktu
 • są zdeterminowane do działania - widzą, jak wiele przed nimi możliwości, chcą ich uaktywnienia

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera:

 • 25 lekcji e-kursu Projekt Sukces
 • darmowy bilet na godzinny webinar
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu
 • wsparcie w monitorowaniu Twoich działań - będę zachęcać Cię do regularnych rozmów o kolejnych etapach Twojego rozwoju
 • mnóstwo wiedzy, konkretnych informacji i sposobów, które przybliżą Cię do osiągnięcia życiowego sukcesu
 • zaświadczenie o udziale w szkoleniu psychologicznym wydane przez Psychologia w Polsce sp. z o.o.

Kilka słów o tymCzego dowiesz się podczas e-kursu:

Poznasznarzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera zestaw narzędzi, dzięki którym nie tylko zadbasz o realizację swoich celów, ale i wesprzesz samego siebie w codziennym dążeniu do sukcesu. Wierzę w to, że stworzenie wokół siebie określonego systemu sprawia, że marzenia stają się bliższe a ich realizacja o wiele bardziej przyjemna. Narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam są łatwe do wprowadzenia w życie i skuteczne.

odkryjesztechniki

E-kurs ma dostarczyć Ci tego, co ułatwia dążenie do sukcesu i realizację najbardziej ambitnych planów. Podczas 25 tygodni zadbam o to, abyś poznał niezawodne techniki, które sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, chwilach zwątpienia, podczas trudnych momentów braku motywacji. Techniki te działają dobrze też podczas osiadania na laurach, które może zdarzyć się każdemu, kto intensywnie pracuje nad swoim rozwojem. Pokażę Ci jak zadbać o swój wizerunek, skuteczność, produktywność i efekty działań. Powiem Ci, które techniki działają oraz jakie sposoby są już przestarzałe. Zajmiemy się wszystkimi ważnymi elementami sukcesu osobistego i zadbamy o to, aby wyjść poza teorie i wprowadzić w życie dużo praktyki.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które doskonale sprawdzają się podczas pracy nad własnym sukcesem. Chcę widzieć u Ciebie efekty, chcę Twoich zmian - tych inspirujących i wymarzonych. Wyobrażam sobie ten moment za pół roku - chwilę, w której spotykamy się i mówisz mi o tym, co wspaniałego wydarzyło się w ciągu ostatnich 25 tygodni. Wiem, że drobne zmiany, małe nawyki i sposoby na gaszenie codziennych pożarów mogą wnieść w Twoje życie zmianę, na jaką czekasz.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

- osiągam w życiu to, czego chcę - odkąd przyjęłam określoną strategię w moim życiu, realizuję cele i spełniam marzenia, które kiedyś wydawały mi się nierealne. Prowadzę własną firmę, skutecznie działam w ramach projektów takich jak portal Psychologia w Polsce, zarządzam zespołem ludzi i rozwijam swoją osobistą markę. Dbam o swoją niezależność finansową i o spełnianie się w roli żony i mamy. Moją siłą jest określanie celów i dążenie do ich urzeczywistnienia.

- od ponad 7 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą ulepszać swoje życie i rozwijać się. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu. Wiele radości dały mi spotkania z mamami, które postanowiły poprawić swoje zarządzanie zadaniami.

- opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

Jesteśmy już po kilku edycjach e-kursu!OPINIE UCZESTNIKÓW

Jola Kamińska

Uważam, że każdy kto chce zmienić swoje życie na lepsze, chce popchnąć działania do przodu i pragnie zrealizować swoje marzenia powinien wykonać mały-wielki krok i skorzystać z e-kursu Projekt Sukces, który proponuje Edyta, gdyż lekcje są bardzo obszerne i dostarczają wiele informacji i narzędzi, które warto wykorzystać by przybliżyć się do upragnionego Sukcesu. Edyta jest świetnie przygotowana merytorycznie, dlatego też każda lekcja dostarcza czegoś nowego i wartościowego. Warto spróbować zrealizować każde zadanie, które proponuje Edyta, nawet najtrudniejsze, bo można się bardzo zaskoczyć. Dzięki kursowi zyskałam bardzo wiele, zmieniłam swoje patrzenie na wiele spraw, udało mi się wyjść z bezpiecznego pudełka, uwierzyłam we własne możliwości i siły i zrobiłam wiele rzeczy, które wydawało mi się, że są poza moim zasięgiem, a ponadto poznałam wspaniałych ludzi i przede wszystkim stałam się szczęśliwsza, a przecież o to mi chodziło! Warto wziąć sprawy w swoje ręce i stać się lepszą osobą dla siebie, warto każdego dnia realizować konkretne działanie by to co niemożliwe stało się możliwe!

Weronika Ludwik

Myślę, że forma ekursu była dla mnie idealna co najmniej z dwóch powodów: po pierwsze mogłam działać mimo odległości, po drugie mogłam sama decydować jak rozplanować w czasie kolejne lekcje (samodyscyplina jakiej to wymagało już była forma wdrażania dobrych nawyków).
Bardzo mi się podobało, że potraktowałaś temat sukcesu wieloaspektowo, przyznaję, że otwarło mnie to na nowe, rozwojowe perspektywy. Dzięki temu " zaopiekowałam się" zaniedbywanymi dotąd dziedzinami i dokonałam wielu weryfikacji. Zadbałam też bardziej o jakość relacji. Przemyślałam kwestie wizerunkowe i na prawdę zaczęłam zwracać uwagę na to co przekazuję ludziom. Dzięki listom celów wyznaczyłam nowe, odważne cele (albo też stare na które wcześniej nie znajdowałam czasu) i je po prostu realizuję. Zaczęłam stawiać przed sobie wyznania i robić rzeczy, które kiedyś mnie przerażały ( nie ma że boli:))
Także dziękuję za te pół roku, za twoją rzetelność i życiową mądrość, za to, że dzielisz się sobą i że jesteś w tym wszystkim autentyczna. A tak już zupełnie prywatnie to wielki szacunek dla tego wszystkiego co robisz , jak pięknie się rozwijasz i inspirujesz innych.

Agnieszka Znój

Co daje nam ten kurs? W skrócie: narzędzia, inspiracje i wiele motywacji do zmian na różnych płaszczyznach - w życiu zawodowym i osobistym. Często chcemy tych zmian, ale tylko o tym mówimy. Czasem uda się komuś sięgnąć po książkę dotyczącą rozwoju, która jednak zaraz zostaje rzucona w kąt, oglądamy motywujące filmiki czy czytamy teksty, o których za 5 minut zapominamy. Ten kurs prócz inspirujących tekstów daje nam też niesamowite narzędzia, aby realizować swoje cele i zmieniać życie. Otrzymujemy i proste i nieco trudniejsze zadania do wykonania dzięki czemu robimy to co najważniejsze w procesie zmian - DZIAŁAMY!

Co mi dał ten kurs? M.in. zaczęłam piec, odkładam pieniądze na samochód, moje życie towarzyskie w czasie sesji egzaminacyjnej już nie "umiera", przestałam się zamartwiać, systematyczniej ćwiczę i jeszcze zdrowiej się odżywiam, próbuję nowych rzeczy, smaków, wychodzę coraz częściej ze "strefy komfortu" (kocham to!). To tylko niektóre ze zmian, których dokonałam w czasie trwania kursu, ale ogrom treści w lekcjach jest tak duży, że pierwsze podejście było dla mnie tylko rozgrzewką. Lekcje otrzymaliśmy mailowo, więc nie ma problemu żeby je wydrukować i wracać do nich, co też jest dużym ułatwieniem

Joanna Burska

Czego oczekiwałam od kursu "Projekt sukces"? Cóż, sama do końca nie byłam pewna. Spodziewałam się, że będą to wysokiej jakości treści, ponieważ do takich przyzwyczaiłaś mnie na swoim blogu. Oczekiwałam na pewno dodatkowej motywacji; pewnych rozwiązań, które pozwolą mi się lepiej zorganizować i zaplanować działania.. Byłam też ciekawa, czy cotygodniowa formuła kursu nauczy mnie systematyczności i dyscypliny - w której mam wiele braków. Muszę z radością przyznać, że kurs w pełni spełnił prawie wszystkie moje oczekiwania, a nawet wielokrotnie je przewyższył.

Kolejna rzecz - motywacja i inspiracja. Pod tym kątem kurs zadziałał naprawdę doskonale. Dlaczego? Myślę, że to połączenie kilku elementów. Raz - super treści, które raz w tygodniu powodowały, że zatrzymywałam się na chwilę i myślałam o swoim życiu w sposób konkretny, uporządkowany (o jednej rzeczy na raz, nie 10), ale też w pewien sposób, jak to pięknie ujął w filmie "Wielkie piękno" główny bohater - spojrzałam na siebie z czułością, uciszając na moment wewnętrznego krytyka. Dwa - w swoich rada, zaleceniach, propozycjach działań byłaś w ramach tego kursu (i nie tylko, patrząc na bloga) bardzo szczera, bezpośrednia i bez ogródek. Momentami to uwierało, paliło... ale to działa. Trzy - systematyczność. Czyli pół roku pracy, co tydzień nowa partia refleksji, działań, całość ubrana w pewien zaplanowany proces. Taka forma miała wg mnie naprawdę duże znaczenie jeśli chodzi o motywację i przełożenie na realizację - na pewno dużo bardziej skuteczne niż jednorazowe, nawet najbardziej płomienne wystąpienia czy książka.

Twój kurs to konkret. Nie okrągłe słowa typu "Uda Ci się, uwierz w siebie, będzie dobrze" czy inspirujące case study, ale bardziej przekaz typu: "Zasługujesz na sukces, owszem uda Ci się i będzie dobrze - ale wiedz o tym, że sukces to w gruncie rzeczy ciężka praca. Żeby go osiągnąć, weź się na serio do roboty. Jak? Zrób to, to, to i to, proponuję Ci takie i takie metody, narzędzia, sposoby". To była dla mnie bardzo duża wartość. Konkretne ćwiczenia, konkretne pytania... cały narzędziownik, wsparty dodatkowo całym przemyślanym, spójnym procesem, który zaproponowałaś. To była moc. I dalej jest, bo w dalszym ciągu korzystam z tych narzędzi, wracam do lekcji, wydrukowałam je sobie nawet w formie zbiorczej publikacji, żeby mieć je pod ręką w całości i w formie druku, który lubię.

Masz ochotę na zmiany? Zapraszam do wspólnych działań!ZAPISY

Zapisz się

* indicates required

Edyta Zając wykorzysta informacje zamieszczone w tym formularzu po to, aby być z Tobą w kontakcie mailingowym oraz aby informować Cię o nowych produktach oraz usługach:

Zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć dane z listy mailingowej. W razie potrzeby kliknij przycisk "usuń subskrybcję", który znajduje się w stopce każdego maila. Możesz również skontaktować się z Edytą Zając w tej sprawie poprzez mail kontakt@edytazajac.pl. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Edyta Zając, ul. Piłsudskiego 11/u2, 31-110 Kraków, adres e-mail: kontakt@edytazajac.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę www.edytazajac.pl/politykaprywatności

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

KOLEJNA EDYCJA17 stycznia 2020