-25% na kursy, webinary, e-booki i minikursy


Warsztaty Psychologiczne Wędrówka zbliżają się wielkimi krokami – zostało jeszcze miejsce – a ja w moim szale przygotowań postanowiłam zrobić jeszcze jedną rzecz. Jesień bardzo pasuje mi do rozwojowych działań. Pogoda sprzyja refleksji i zaszyciu się w swoim domu. Może też końcówka tego intensywnego roku jest idealnym momentem na to, aby zatrzymać się na chwilę, przyjrzeć się swoim potrzebom i pomyśleć o tych wszystkich upragnionych zmianach, na które trudno było znaleźć do tej pory czas?

Może tegoroczna jesień i początek zimy będzie dobrą okazją do pracy nad pewnością siebie? Może nadszedł czas, aby dodać sobie mocy, zbudować wewnętrzną siłę i ruszyć w kierunku tych najbardziej ambitnych działań?

A może to czas na pracę nad sobą w roli rodzica? Może masz dość krzyków w swoim domu i zamiast zmęczenia rolą rodzica, chcesz czuć satysfakcję z tej części swojego życia?

Warsztatowa promocja

Dziś zapraszam Cię do zmian. Z okazji Warsztatów Psychologicznych Wędrówka przygotowałam wyjątkowy rabat -25% na moje kursy, minikursy, webinary i e-booki. Jeśli myślisz o rozwoju w tym kierunku i zastanawiasz się nad udziałem w którymś z moich projektów, to najlepszy moment. Zrobiłam wielką akcję promocyjną, która potrwa do 28 października.

Przygotowałam:

Mam nadzieję, że ta rozwojowa jesień będzie dla nas wszystkich wspaniałym doświadczeniem – nawet jeśli gdzieś po drodze będzie trzeba uporać się z wyzwaniami i trudnościami.

Do dzieła!

Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *