Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem?

✗ Masz dość stresu, który towarzyszy Ci każdego dnia?

✗ Chcesz zrozumieć swoje reakcje na trudne sytuacje?

✗ Szukasz sposobów na stres, które zadziałają skutecznie?

✗ Chcesz włączyć techniki radzenia sobie ze stresem do swojej codzienności?

Weź udział w 5-dniowym kursie Radzenie sobie ze stresem i wprowadź w życie spokój.

Poznaj skuteczne sposoby na radzenie sobie ze stresem.

Czy w tych czasach jesteśmy skazani na stres? A może jesteśmy w stanie zadbać o nasz styl życia i sposób reagowania na sytuacje, aby stres stał się naszym sprzymierzeńcem? Mocno wierzę w to, że każdy z nas może żyć spokojniej oraz mniej nerwowo.

→ Jak rozpoznać chroniczny stres?

→ Czy można zmniejszyć niszczące skutki stresu?

→Co zrobić, aby trudne sytuacje przestały być aż tak stresujące?

Zajmij się swoim stresem w trzech krokach

Poznaj przydatne narzędzia

Kurs został przygotowany tak, aby praca nad tym tematem wiązała się ze zmianami w Twoim życiu. Otrzymasz przydatne narzędzia radzenia sobie ze stresem, ale też poznasz specyfikę sytuacji stresowych. Zadbam o to, aby ciekawie podana psychologiczna wiedza, stała się narzędziem wspierającym Twoje zmiany.

Poznaj skuteczne sposoby

W każdej z lekcji znajdziesz praktyczne informacje związane z radzeniem sobie ze stresem. Opowiem Ci o tym, co wpływa na pojawianie się chronicznego stresu, a co wspiera Twoje zdrowe podejście do życiowych wyzwań. Dowiesz się jak konkretnie przeciwdziałać szkodliwym skutkom wymagających sytuacji.

Wykorzystaj sprytne triki

Podczas kursu poznasz, oparte na badaniach naukowych, sposoby radzenia sobie ze stresem. Zależy mi na przedstawieniu Ci trików, które można zastosować od razu, ale też na omówieniu zmian w stylu życia. Dowiesz się, jak zbudować wokół siebie przestrzeń, w której stres nie jest wrogiem, a raczej sprzymierzeńcem.

Jak to wygląda?

zaczynasz od razu

po opłaceniu kursu

lekcje otrzymujesz

codziennie przez 5 dni

działasz 5 dni

i utrwalasz zmianę

Ten e-kurs powstał po to, aby wspierać osoby w radzeniu sobie ze stresem. Stworzyłam ten kurs tak, aby każdy, kto chce popracować nad stresującymi sytuacjami, mógł przejść ten proces gdziekolwiek jest. Dlatego właśnie możesz spędzać czas w domu, zajmować się kolejnymi lekcjami w dowolnym czasie i być ze mną w kontakcie wtedy, gdy jest to najwygodniejsze.

Program e-kursu dotyczy narzędzi radzenia sobie ze stresem, sposobów budowania mniej stresującego życia i radzenia sobie ze swoimi emocjami w odpowiedzi na trudne sytuacje. Sprawdziłam te sposoby na sobie, ale i testowałam podczas szkoleń oraz pracy z klientami podczas sesji.

Kurs „Radzenie sobie ze stresem” stworzyłam dla Ciebie, jeśli:

 • żyjesz w stresie, również w chronicznym
 • masz trudność w adaptacji do wymagających sytuacji – kryzysy i wyzwania wywołują w Tobie szereg trudnych emocji
 • masz wrażenie, że trudne sytuacje zatrzymują Cię w miejscu i uniemożliwiają jakikolwiek ruch
 • czujesz, że nie panujesz nad swoim życiem – panuje nad nim stres
 • czujesz przeciążenie oraz zmęczenie zadaniami, obowiązkami i codziennością

Radzenie sobie ze stresem w trzech krokach

1. Wybierz swoją ścieżkę rozwoju.

Przejrzyj lekcje kursu i sprawdź, czy tematy pasują do Twoich celów i potrzeb. Jeśli tematy lekcji brzmią jak coś dla Ciebie, ten kurs pomoże Ci lepszym radzeniu sobie ze stresem.

2. Zacznij działać i wykorzystywać wiedzę w praktyce.

Każda lekcja da Ci nie tylko wiedzę psychologiczną, ale też bardzo konkretne narzędzia do wykorzystania w praktyce. Zrób, co się da, aby je przetestować. Jeśli trzeba, wróć do lekcji za jakiś czas.

3. Nie działaj w samotności.

Skorzystaj z możliwości konsultacji mailowych, podziel się refleksjami i pytaniami. Czekam na sygnał od Ciebie i chętnie będę Twoim realnym wsparciem w tym procesie.

Mini kurs Radzenie sobie ze stresem skomponowałam tak, aby przedstawić Ci w ciągu 5 dni najbardziej skuteczne sposoby radzenia sobie z wymagającymi sytuacjami oraz pojawiającym się stresem. W ciągu kolejnych 5 dni otrzymasz ode mnie 5 lekcji. Lekcje zawierają konkretne ćwiczenia, arkusze do pracy własnej, podcast i łatwe do wykorzystania w życiu metody pracy nad stresem. Wiem, jak hamująco może działać na człowieka stres i mocno wierzę w to, że każdy z nas może nauczyć się lepiej nim zarządzać.

Kurs odbędzie się online. Podczas 5-dniowego kursu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. Każda lekcja to arkusze i ćwiczenia psychologiczne. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

Przejdź 5-dniowy kurs radzenia sobie ze stresem.

Kurs Radzenie sobie ze stresem składa się z pięciu lekcji. W każdym dniu kursu poznasz nowy temat, wykonasz ćwiczenia i otrzymasz kilka wskazówek do wykorzystania. Poniżej znajdziesz tematy poszczególnych lekcji.

 • Lekcja 1: Czy dobrze rozumiesz radzenie sobie ze stresem
  • Czego chcesz zamiast stresu?
  • zbuduj przestrzeń na spokój
 • Lekcja 2: Styl życia a stres
  • co tworzy większą odporność na stres
  • określ słabe punkty swojego stylu życia
 • Lekcja 3: Ty i stresująca sytuacja
  • Stres i tak się pojawi. Przygotuj się.
  • stwórz dla siebie pakiet przyszłościowy
 • Lekcja 4: W poszukiwaniu spokoju
  • Stres chroniczny – zrozum go i opanuj
  • wprowadzanie spokoju w życie
 • Lekcja 5: Co zrobić, gdy dopada Cię stres?
  • Stres tu i teraz
  • Instrukcja obsługi stresu

Bonus dla Ciebie:

Zacznij działać z kursem „Radzenie sobie ze stresem” i wykorzystaj dodatkowe możliwości.

organizacja
 • Jak długo trwa kurs?

  Ten kurs trwa 5 dni. Oznacza to, że każdy uczestnik otrzymuje codziennie 1 lekcję i w tym czasie ma możliwość skorzystania z mojego wsparcia mailowego. Staramy się, aby ten czas był wypełniony zdobywaniem wiedzy oraz wprowadzaniem zmian w życie.

 • Jak wygląda praca z kursem?

  Podczas 5-dniowego kursu otrzymasz ode mnie materiały w formacie .pdf, które możesz wydrukować i wykorzystywać do swojej pracy rozwojowej. Jeśli potrzebujesz mojego profesjonalnego wsparcia, możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych przez cały czas trwania kursu.

  Pamiętaj o kilku rzeczach, które mogą zapewnić Ci dobre efekty:

  • rób notatki – zapisuj najważniejsze dla siebie rzeczy, podkreślaj, rób burzę mózgu, zastanawiaj się
  • twórz plan działania – do każdej lekcji dodaj listę rzeczy, które chcesz zrobić, aby wprowadzić pomysły w życie
  • codziennie zrób jedną małą rzecz, która będzie dowodem na to, że działasz
 • Czy mogę wziąć udział w kursie, jeśli mieszkam za granicą?

  Oczywiście. Kurs odbywa się całkowicie online, co umożliwia nam współpracę bez względu na to, gdzie mieszkasz. Lekcje otrzymujesz każdego dnia przez 5 dni i pracujesz wtedy, gdy masz możliwość. W razie potrzeby możesz skorzystać z opcji konsultacji mailowych ze mną, a ja odpisuję na takie wiadomości w ciągu kilku dni.

  Jeśli pytasz o płatność za kurs, mam też dobrą wiadomość. Uruchomiłam płatności za pomocą systemu PayPal. Możesz dzięki temu bez trudności opłacić udział w kursie.

 • Jak często organizowany jest kurs?

  Możesz dołączyć do kursu w każdej chwili. Rozpoczniesz działania w dniu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

 • Chcę komuś podarować kurs w prezencie. Jak to zrobić?

  Jeśli chcesz podarować komuś kurs, złóż zamówienie w sklepie, a w jego opisie dodaj informację o tym, komu chcesz podarować prezent. Otrzymasz ode mnie piękny voucher do pobrania, wydrukowania i włożenia do koperty.

 • Czy otrzymam fakturę?

  Tak, każdy uczestnik kursu otrzymuje ode mnie fakturę. Jeśli potrzebujesz dokumentu na inne dane niż te podane w przelewie, napisz do mnie wiadomość na szkolenia@edytazajac.pl.