Bycie rodzicem to dla mnie niezwykle inspirująca przygoda. Zadziwiająca. Wypełniona po brzegi niespodziankami i momentami, w których muszę dokonać zmian jak najszybciej. Nic tak jak rodzicielstwo nie nauczyło mnie żonglowania zadaniami, produktywności i życia w zgodzie z priorytetami. I choć nigdy w mojej zawodowej karierze nie sądziłam, że pójdę w tym kierunku, to właśnie wspieranie rodziców stało się moją misją.

Na moim blogu często poruszam tematy związane z rodzicielstwem i pilnuję tego, aby zwracać uwagę na dwie strony medalu. Znajdziesz tutaj materiały, które mają wesprzeć rozwój dziecka czy skupiają się na zachowaniach naszych pociech. Równie ważne jest dla mnie to, co dzieje się z samym rodzicem. Co z jego pasjami, marzeniami, pragnieniami? Co z jego własnymi kryzysami, brakiem cierpliwości i wyrzutami sumienia? Rodzicielstwo to wielki rozwojowy proces, w którym zaglądamy wgłąb siebie i dbamy o to, co dzieje się w naszych dzieciach. Mam nadzieję, że dołączysz do mnie i podziałamy razem.

[frontpage_news widget=”11173″]

Weź udział w kursie lub szkoleniu

Ten e-kurs powstał po to, aby wesprzeć rodziców, nauczycieli, dziadków i opiekunów dzieci w rozwijaniu inteligencji emocjonalnej najmłodszych. Inteligencja emocjonalna jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o życiowym sukcesie i szczęściu. Osoby, które potrafią funkcjonować w tym skomplikowanym świecie emocji, lepiej radzą sobie z problemami, wyzwaniami, trudnym sytuacjami życiowymi. Co więcej, inteligencja emocjonalna pozwala na skuteczniejsze działanie, realizowanie celów oraz budowanie zdrowych relacji. Jest fundamentem życiowej satysfakcji i zadowolenia i tworzy się od najmłodszych lat.

E-kurs jest propozycją skierowaną do rodziców, którzy chcą nie tylko bardziej cieszyć się rodzicielstwem, ale też pracować nad zmianami, które ułatwiają pełnienie roli mamy i taty. To projekt dla osób, które mają ochotę popracować nad swoimi umiejętnościami, wiedzą i nawykami, które wpływają na to, jak wychowują dzieci. Podczas 3-miesięcznej pracy zajmiemy się zarówno przekonaniami, które utrudniają rodzicielstwo, jak i nad emocjami, które często przejmują nad nami kontrolę. To projekt dla tych osób, które mają ochotę powalczyć o najlepszą wersję siebie w roli rodzica – mimo szaleństwa obowiązków i nieskończonych list rzeczy do zrobienia.

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 5 tygodni zadbała o swoje zarządzanie czasem. Dlatego właśnie co tydzień, w każdy piątek, otrzymasz ode mnie lekcję, która pomoże Ci w realizacji tego planu. Lekcje zawierać będą konkretne ćwiczenia, techniki i łatwe do wykorzystania metody, dzięki którym ulepszysz swoje wykorzystanie czasu. Głęboko wierzę w to, że każda mama może realizować swoje cele, nie zaniedbując przy tym dziecka. Co więcej – przekonałam się na własnej skórze, że zarządzanie czasem sprawia, że macierzyństwo jest jeszcze bardziej radosne, kreatywne i spokojne.

Godzinne szkolenie online dotyczące organizacji życia z dzieckiem, opanowywania chaosu, a także określania ograniczających przekonań.

Godzinne szkolenie dotyczące mojej autorskiej pracy z emocjami dziecka. Jak zrozumieć świat dziecka? Jak właściwie odczytywać jego zachowania? Jak radzić sobie z wybuchami, histeriami i trudnymi momentami?

Weź udział w wyzwaniu Ocean Cierpliwości

Dołącz do projektu Oczytane Dzieci

Oczytane Dzieci to mój ukochany projekt, który realizuję z grupą moli książkowych. O tak, poważny książkowy mól szuka okazji do tego, aby przekazać swoją pasję dziecku. W projekcie chodzi o jedno: regularne czytanie przeróżnych książek razem z dzieckiem. Sięganie po nowości, po klasykę, po lektury, które niekoniecznie zwracają uwagę od razu. To również kolekcjonowanie perełek i dzielenie się dobrą książką z drugim człowiekiem.

Wierzę mocno, że oczytane dziecko może w przyszłości stać się bardzo mądrym dorosłym.

Przeczytaj moją książkę