Zapraszam Cię dzisiajNA 16 – tygodniowy e-kurs “Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka”

Emocje dziecka - temat rzeka. Rwąca, nieprzewidywalna, często zaskakująca rzeka. Świat emocji dziecka to świat skomplikowany, wymagający i trudny. Dziecko uczy się emocji, ich znaczenia, swojej własnej roli w tym wszystkim. Poznaje świat i zauważa, że nie jest on czarno-biały, jak mogłoby się wydawać. Oprócz naturalnych kryzysów w życiu każdego dziecka, pojawiają się sytuacje bardzo trudne, które często zmieniają bieg emocjonalnej rzeki - rozwód rodziców, śmierć bliskiej osoby, przeprowadzka, zmiana szkoły czy przedszkola, odejście z klasy ulubionej koleżanki. Uczucia komplikują się jeszcze bardziej, mogą pojawiać się reakcje, które wcale nie pomagają w danym momencie.

Gdzieś na brzegu tej emocjonalnej rzeki stoi rodzic, opiekun, nauczyciel, babcia, dziadek - osoby, przed którymi stoi bardzo trudne zadanie. Wspieranie dziecka w radzeniu sobie z kryzysami, gorszymi momentami w życiu, ale i z naturalnymi etapami rozwoju. W idealnym świecie, dorosła osoba jest opoką, mocnym łańcuchem, stoi na straży. W mniej idealnym świecie rodzic czy opiekun ma określone wymagania wobec dziecka, przekonania, moty czy nawyki, które niekoniecznie są tym, czego dziecko potrzebuje. Każdy z nas, bez względu na wiek, sam przeżywa rozmaite kryzysy i gorsze chwile. Nie zawsze radzimy sobie z własnymi emocjami - przekraczamy granice, pozwalamy na własne wybuchy, działamy nie tak, jakbyśmy tego chcieli. Nasz świat uczuć wpływa na to, co wydarza się w emocjach dziecka. Czy pomagamy mu w radzeniu sobie z wybuchami złości czy może eskalujemy problem? Czy w czasie kłótni wchodzimy w rolę dorosłego, czy może stajemy się na chwilę dzieckiem?

Wyobraź sobie teraz, że rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i wyzwaniami to inspirująca przygoda, która daje Ci mnóstwo satysfkacji.Dzięki konkretnym technikom, metodom i dawce wiedzy, podążasz bezpieczną ścieżką rozwoju i ułatwiasz dziecku rozumienie swoich odczuć, a także rozumienie tego, co czują inni ludzie. Inteligencja emocjonalna to jeden z najważniejszych czynników sukcesu i szczęścia człowieka. Ludzie, którzy są świadomi swoich emocji, potrafią wczuć się w sytuację innych ludzi oraz wiedzą, jak motywować samych siebie, mają większą kontrolę nad swoim życiem. Działają z większą pewnością siebie i dokonują wyborów, które im służą. Dzięki inteligencji emocjonalnej podejmujemy lepsze decyzje i rzadziej popełniamy te same błędy. Co więcej, rozwinięta inteligencja emocjonalna sprawia, że każdy człowiek lepiej reguluje swoje odczucia - potrafi na przykład funkcjonować w stresie, wyładowywać agresję czy złość lub rozwiązywać konflikty bez szkód dla siebie czy innych osób.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję - 16 tygodniowy e-kurs "Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka"

START KOLEJNEJ EDYCJI14 września 2018 – TRWAJĄ ZAPISY

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez 16 tygodni, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyś w ciągu 16 tygodni popracował nad rozwijaniem inteligencji emocjonalnej dziecka. Każda z lekcji będzie kolejnym krokiem w tym kierunku. Lekcje będą zawierać konkretne ćwiczenia, arkusze do pracy własnej i łatwe do wykorzystania w życiu metody poznawania i rozumienia świata emocji dziecka. Ważne jest to, że lekcje opracowane są tak, aby zdobyta przez Ciebie wiedza nie była jedynie teoretyczna, ale też wiązała się z Twoim życiem. Moim celem jest zaproponowanie Ci takich rozwiązań, które pozwolą Ci dostrzegać efekty już w pierwszym tygodniu pracy. Sama przekonałam się, że projekty rozwojowe, które trwają troszkę dłużej niż warsztaty wpływają na nasze zmiany lepiej i wywołują długotrwałe efekty, o których marzy się przez całe lata. Dla mnie wychowywanie dziecka to niekończąca się historia 🙂 - o wiele lepiej byłoby, gdyby była nie tylko wyzwaniem, ale też ciekawą i inspirującą przygodą.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Moim głównym celem było stworzenie wartościowej propozycji rozwojowej, która będzie dostępna w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu mam możliwość współpracowania z osobami, które nie były w stanie skorzystać z tradycyjnego szkolenia. Uczestnicy, którzy mieszkają poza Polską, mogą dokonać płatności w wygodny sposób, na przykład poprzez system Paypal, który jest dostępny w naszym sklepie. W ramach e-kursu otrzymasz ode mnie materiały w formie wygodnych i pięknie wydanych e-booków, weźmiesz udział w szkoleniu online oraz będziesz regularnie otrzymywać ode mnie dodatkowe inspiracje, pomysły i triki, dzięki którym wprowadzisz kolejne lekcje w życie.

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

Ten e-kurs powstał po to, aby wesprzeć rodziców, nauczycieli, dziadków i opiekunów dzieci w rozwijaniu inteligencji emocjonalnej najmłodszych. Inteligencja emocjonalna jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o życiowym sukcesie i szczęściu. Osoby, które potrafią funkcjonować w tym skomplikowanym świecie emocji, lepiej radzą sobie z problemami, wyzwaniami, trudnym sytuacjami życiowymi. Co więcej, inteligencja emocjonalna pozwala na skuteczniejsze działanie, realizowanie celów oraz budowanie zdrowych relacji. Jest fundamentem życiowej satysfakcji i zadowolenia i tworzy się od najmłodszych lat.

Program e-kursu dotyczy metod, dzięki którym dorosła osoba może wspierać aktywnie rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka. Przygotowałam dla uczestników solidną dawkę wiedzy podaną w taki sposób, jaki lubię najbardziej - lekko, inspirująco i zachęcająco do działania. Opieram się o wiedzę psychologiczną dotyczącą inteligencji emocjonalnej, psychologii rozwojowej człowieka, psychologii dziecka oraz o własne doświadczenia w roli mamy. E-kurs jest uszyty na miarę dla osób, które:

 • szukają sprawdzonych sposobów na rozwój inteligencji emocjonalnej dzieci
 • chcą nauczyć dzieci tego, jak radzić sobie ze stresem, trudnymi momentami i wymagającymi sytuacjami
 • mają dość ataków histerii i nieprzyjemnych wybuchów dziecięcych emocji
 • chcą lepiej radzić sobie ze swoimi własnymi emocjami w tych trudniejszych chwilach z dzieckiem
 • chcą zrozumieć dziecko i jego świat uczuć
 • szukają wskazówek i porad opartych o solidną wiedzę psychologiczną
 • chcą być szczęśliwe w pełnionej roli - rodzica, opiekuna, babci, dziadka

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera

 • 16 lekcji e-kursu "Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka"
 • możliwość udziału w webinarze po 8 lekcji (lub obejrzenia go w późniejszym czasie
 • certyfikat udziału wydany przez Psychologia w Polsce Sp. z o.o.
 • mnóstwo wiedzy, konkretnych informacji i sposobów, które ułatwią Twoje życie

Kilka słów o tymCzego dowiesz się na szkoleniu

Poznasznarzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera narzędzia, dzięki którym rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka stanie się nie tylko wyzwaniem, ale i rozwijającym procesem także dla Ciebie. Co tydzień otrzymasz ode mnie nową lekcję, wypełnioną po brzegi wiedzą, ćwiczeniami rozwojowymi, ciekawymi sposobami i trikami, które nie tylko pomogą Ci w radzeniu sobie z tymi emocjami dziecka, które męczą, ale i pozwolą Ci na cieszenie się każdym etapem rozwoju dziecka. W trakcie 16 tygodni zaproponuję Ci wiele technik radzenia sobie ze stresem, wykorzystywaniu codziennych aktywności w dbaniu o emocje dziecka, radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, a nawet tragicznymi w życiu dziecka. Wierzę, że każde życiowe doświadczenie, odpowiednio zaopiekowane przez osobę dorosłą, może stać się dla dziecka bezcenną lekcją, dzięki której, już jako dorosły człowiek, będzie świadomą osobą. Zależy mi również na tym, aby w każdej lekcji zaproponować Ci nowe triki tworzące pozytywną i budującą przestrzeń dla dziecka - spodziewaj się inspiracji i konkretnych zadań, które Ci to ułatwią. Podczas e-kursu otrzymasz ode mnie unikalne arkusze, materiały i propozycje, które będą towarzyszyć Ci przez wiele miesięcy po zakończeniu naszej współpracy. Powiem Ci też o moich doświadczeniach, nawet o kilku błędach i nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Wspólnie wykorzystamy wszystkie te techniki po to, aby zadbać o rozwój dziecka, ale i Twoją własną inteligencję emocjonalną. Zadbam o to, abyś stworzył swoją własną skrzynkę narzędziową, z której będziesz korzystać zarówno w czasie poszukiwania motywacji jak i kryzysu. Jestem pewna, że z takim zestawem wzmacniającym Twoja życiowa ścieżka będzie o wiele przyjemniejsza.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, dzięki której rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka stanie się inspirującą i bardzo rozwijającą przygodą. Chcę wesprzeć Cię w pracy z emocjami dziecka, ale i pokazać Ci sposoby, które zadziałają także na Ciebie - wychowywanie dziecka to proces, który wpływa również na osobę dorosłą. Pokażę Ci, jak wykorzystywać swoje emocje, jak radzić sobie z tymi niezbyt pozytywnymi i jak wybrnąć z wymagających sytuacji, po których może często pojawiać się frustracja i niezadowolenie z siebie. Chętnie opowiem Ci zarówno o sposobach, które działają w przypadku wielu moich klientów coachingowych jak i o swoich własnych trikach, które wciąż pomagają mi w mojej własnej roli mamy. Zależy mi na odczarowaniu mitu ciężkiego procesu wychowywania dzieci - zróbmy z tego coś naprawdę fajnego.

możesz zadbać o swój rozwójdzięki materiałom dodatkowym

Podczas 16 tygodni e-kursu skompletujesz zeszyt ćwiczeń dotyczący inteligencji emocjonalnej. W każdej z lekcji znajdziesz nowy arkusz do pobrania i wydrukowania, a po całym e-kursie wyślę do Ciebie cały zeszyt raz jeszcze. Arkusze pracy są ważnym elementem pracy nad tym tematem - zaproponuję Ci cały szereg ćwiczeń, technik i metod, dzięki którym nie tylko zadbasz o inteligencję emocjonalną swojego dziecka, ale i wzmocnisz siebie w tym zakresie.

Kolejną dodatkową propozycją jest webinar, który odbędzie się w tygodniu 8 lekcji e-kursu. Podczas godzinnego szkolenia online uporządkujesz swoją wiedzę oraz popracujesz nad modelem wspierania rozwoju dziecka, który opracowywałam w ciągu ostatnich kilku lat. To jedna z najbardziej inspirujących dla mnie rzeczy - mam nadzieję, że będzie taka też dla Ciebie.

Cel jest jeden: e-kurs ma stać się czymś zmieniającym i upiększającym proces wychowywania dzieci - im więcej inspiracji w tym temacie, tym lepiej.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

– od ponad 8 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu. Wielokrotnie pracowałam z mamami, dla których rozwój, psychologia i zdobywanie wiedzy były ważną częścią życia.

– opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia. Opieram się o wiedzę psychologiczną, ale taką, które może przynieść zmiany.

– podczas szkoleń dbam o dobór metod do osób dlatego właśnie podczas spotkania otrzymasz narzędzia, techniki i triki, które dopasujesz do siebie tak, aby działać tak skutecznie jak tylko to możliwe.

– jestem mamą – mam 6-letnią córkę Hanę, 4-letniego syna Maksymiliana i roczną córeczkę Olenkę. Dotychczasowe lata w roli mamy były dla mnie najbardziej rozwojowym czasem w życiu – nauczyłam się wiele o sobie, świecie, drugim człowieku. Bardzo aktywnie starałam się podchodzić do kolejnych etapów rozwoju moich dzieci, ale i robiłam wszystko, co możliwe, aby dbać też o to, co sama robię w tym całym procesie. Piękne, ale i trudne lekcje mam za sobą.

Zapisz się

* indicates required

KOLEJNA EDYCJApoczątek roku 2019