Szeroko rozumiany rozwój osobisty to moje blogowe początki. Zawsze fascynowało mnie to, jak wiele można zrobić dla swoich własnych marzeń. Choć osiągnięte cele bardzo mocno wiążą się z wysiłkiem, stawianiem przed sobą wyzwań i poszukiwaniem nowych sposobów działania, efekty są zawsze wspaniałe. Na moim blogu piszę i mówię dużo o rozwoju w wielu jego obszarach. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i dołączysz do moich projektów rozwojowych Najlepsza wersja siebie i Wielka Lista Celów.

[frontpage_news widget=”11277″]

Weź udział w kursie lub szkoleniu

Kurs jest propozycją skierowaną do osób, które chcą w swoim życiu widzieć więcej efektów działań, osiągać kolejne cele i wprowadzić w życie więcej równowagi. To projekt dla tych osób, które mają ochotę powalczyć o najlepszą wersję siebie – mimo szaleństwa obowiązków i nieskończonych list rzeczy do zrobienia. Podczas półrocznej współpracy dotykamy wielu trudnych tematów i dbamy o to, aby działać według własnych, indywidualnych zasad a nie według tego, co zostało nam narzucone. Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób, które widzą w sobie potencjał i są gotowe do jego wykorzystania.

Kilka tematów rozwijanych podczas kursu:

 1. Umiejętności przywódcze nie tylko dla liderów
 2. Wspieranie własnej niezależności
 3. Projektowanie stylu życia w oparciu o teorię rytmów
 4. Wzmacnianie postawy akceptacji
 5. Poszukiwanie sensu w życiu
 6. Narzędzia komunikacyjne wspierające realizację celów i poczucie szczęścia.
 7. Odnajdywanie siły w problemie i kryzysie
 8. Życie autentyczne a marka osobista – jak to połączyć
 9. Czy złość i agresja są częścią Twojego życia?
 10. Trójkąt Mocy zamiast Trójkąta Dramatycznego

E-kurs Projekt Sukces jest propozycją skierowaną do osób, które chcą w swoim życiu widzieć więcej efektów działań, osiągać kolejne cele i wprowadzić w życie więcej równowagi. Podczas półrocznej współpracy dotykamy wiele tematów związanych z sukcesem i dbamy o to, aby działać według własnych, indywidualnych zasad a nie według tego, co zostało nam narzucone. Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób, które widzą w sobie potencjał i są gotowe do jego wykorzystania.

Kilka tematów rozwijanych podczas kursu:

 1. Stwórz swoją grupę wsparcia
 2. Osiąganie wolności finansowej
 3. Motywacyjna skrzynka z narzędziam
 4. Opracuj strategię wizerunkową
 5. Cierpliwość w drodze do sukcesu
 6. Prostota i technologia w służbie sukcesu
 7. Negatywne przekonania
 8. Oddanie się pasji – czy warto na niej zarabiać?
 9. Jak przestać się zamartwiać?
 10. Stwórz swój osobisty biznesplan

Godzinne szkolenie online dotyczące rozwoju osobistego, kreowania strategii rozwojowej i wykorzystywania narzędzi coachingowej podczas pracy nad swoją zmianą.

Godzinne szkolenie online dotyczące przekonań ograniczających i przekonań wspierających rozwój, osiąganie celów w życiu i tworzenie miejsca na sukces w życiu.

Weź udział w 5-dniowym kursie

Ten e-kurs powstał po to, aby wspierać osoby w rozwijaniu inteligencji emocjonalnej. Pokażę Ci 5 kluczowych obszarów, które warto rozwijać równocześnie. Często mylimy inteligencję emocjonalną z samą empatią – co powiesz na działanie w szerszym zakresie?

Program e-kursu dotyczy narzędzi radzenia sobie ze stresem, sposobów budowania mniej stresującego życia i radzenia sobie ze swoimi emocjami w odpowiedzi na trudne sytuacje. Sprawdziłam te sposoby na sobie, ale i testowałam podczas szkoleń stacjonarnych oraz pracy z klientami indywidualnymi.

Program e-kursu dotyczy metod, które wyzwalają kreatywność. Mocno wierzę to, że kreatywność ubarwia życie, ułatwia codzienne zmagania oraz chroni przed wieloma problemami i konfliktami. Sprawdziłam te sposoby na sobie, ale i testowałam podczas szkoleń stacjonarnych oraz pracy z klientami indywidualnymi.

Dołącz do projektu Wielka Lista Celów

Realizacja Wielkiej Listy Celów to jedna z najbardziej inspirujących rzeczy, jakie możesz zrobić w życiu. Z jednej strony zapełniasz swoją codzienność rzeczami, które dają Ci dużo radości i satysfakcji. Z drugiej strony poznajesz siebie, określasz swoje miejsce w świecie i próbujesz nowych rzeczy. Tylko w taki sposób odnajdziesz swoją życiową misję i określisz swój sens życia – poznając je, poznając siebie, doświadczając i próbując.

Dołącz do projektu Najlepsza Wersja Siebie

Projekt “Najlepsza wersja siebie” to podróż w kierunku własnych celów, pragnień i ulepszeń. Oddanie głosu intuicji sprawia, że przestajemy słuchać czyichś planów na nasze życie – zaczynamy realizować własną wizję lub po prostu rozpoczynamy wielką akcję poszukiwawczą tej wizji właśnie. Kobieta w najlepszej wersji siebie:

 • dba o każdą część siebie – o ciało, umysł, duszę (czyli o CUD). Wie, że utrzymywanie równowagi między tymi trzema sferami zapewnia jej spokój ducha i oddala frustrację.
 • ćwiczy swoją wdzięczność – stawia przed sobą cele, a jednocześnie bardzo często tworzy przestrzeń na docenianie bliskich, cieszenie się drobnymi przyjemnościami, celebrowanie sukcesów i maleńkich zwycięstw, które wydarzają się po drodze
 • jest gotowa na podejmowanie wyzwań – zarówno tych związanych ze swoimi emocjami, jak i z realizowaniem hobby, rozwojem zawodowym czy ulepszaniem relacji z bliskimi. Wyzwania mogą dotyczyć przeróżnych rzeczy, a ich głównym celem jest tworzenie sobie pięknego życia.
 • działa – intensywnie. Stawia sobie ambitne cele, wierzy w swoją moc i ma świadomość tego, że realizacja planów czasem trwa dłużej, a czasem krócej. Daje sobie czas na to, aby w końcu ujrzeć osiągnięty cel i stara się ze wszystkich sił nie porównywać własnego tempa do tempa innych ludzi.
 • rozumie siebie – i wie doskonale, że nie można wymagać od siebie identycznej (doskonałej) produktywności każdego dnia. Jeden udany dzień może być poprzedzony kilkoma mniej energetycznymi. Doskonała passa czasem przeradza się w momenty mniejszej aktywności. I każdy z nas tak ma. Kobieta w najlepszej wersji siebie rozumie te naturalne fazy i wyciąga z każdej z nich jak najwięcej.

Przeczytaj moją książkę