Zapraszam Cię dzisiaj na PÓŁROCZNY E-KURS STAŃ SIĘ NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE.

Intensywna praca nad rozwojem to coś, co lubię najbardziej. Stawanie się najlepszą wersją siebie to absolutna magia. To podejmowanie decyzji o autentyczności i zrzuceniu masek. To walka z demonami, które drzemią w każdym z nas. To poszukiwanie własnych rozwiązań. To poznawanie własnych potrzeb. To szukanie siebie w zgiełku codzienności. Im więcej mamy obowiązków, zajęć, pracy, ról do wypełnienia, tym trudniej zająć się sobą, swoim rozwojem i realizacją marzeń. Często to właśnie marzenia są odkładane na wieczne "później" lub w ogóle przekreślane. Jeśli choć raz w życiu stwierdziłeś, że plany sprzed lat są dziecinadą i już jesteś na nie za stary, wiesz o czym mówię.

Stawanie się najlepszą wersją siebie to wyzwanie. To duży projekt, który tak naprawdę nigdy się nie kończy. Człowiek, który przystępuje do jego realizacji chce odnaleźć szczęście, wprowadzić w życie spokój i zadbać o te sfery życia, które dziś są nieprzyjemne, bolesne lub trudne. E-kurs, który stworzyłam tym razem ma być odpowiedzią na ten ambitny plan, ale i na przeszkody, które mogą pojawić się na drodze do jego realizacji.

Kim jest człowiek, który staje się najlepszą wersją siebie? To osoba ambitna, gotowa do stawiania przed sobą dużych celów. To ktoś, kto boi się czasem wyzwań, ale mimo wszystko działa wtedy, gdy są one dla niego ważne. To człowiek, który nie chowa głowy w piasek w obliczu problemów. Szuka rozwiązań, zmienia swoje przyzwyczajenia, pracuje nad nawykami, zmienia swoje nastawienie i pracuje nad sobą. Nawet jeśli czasem chce odpuścić ten cały rozwój, wraca do tematu, znów szuka, znów staje się najlepszą wersją siebie. Dla kogoś takiego stworzyłam ten e-kurs.

Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które liczą, że wspaniałe osiągnięcia nie wymagają niczego poza przeczytaniem kilku słów artykułu. Kurs nie kieruję do ludzi, którzy zamierzają żyć na pół gwizdka, ani do tych, którzy liczą, że ja zrobię za nich wszystko. Projekt "Stań się najlepszą wersją siebie" to e-kurs dla ludzi zdeterminowanych, chętnych do działań i zmiany. I do takich, które nastawią się na półroczną pracę z kimś, kto wymaga, przypomina, powtarza, zadręcza, męczy i namawia do podejmowania kolejnych kroków 😉 Myślę, że znacie mnie na tyle, aby stwierdzić, jak to wygląda.

TRWAJĄ ZAPISY NA EDYCJĘ, KTÓRA ROZPOCZNIE SIĘ12 października 2018 – MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez pół roku, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyśmy mogli pracować intensywnie przez najbliższe pół roku. W każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję, która będzie kolejnym krokiem do uruchomienia Twojego potencjału i do zajęcia się tym, co dla Ciebie najważniejsze. Lekcje stworzone są tak, aby podjąć temat tygodnia, przestawić Ci konkretne pomysły do wdrożenia w życie i zaproponować Ci rozwojowe ćwiczenia, które dają efekty niemal od razu. Moim celem jest towarzyszenie Ci w rozwoju tak, abyś czuł moje wsparcie i zaangażowanie. Dzięki nim przygotujesz dla siebie kolejne rozwiązania, opracujesz nowe metody i poznasz sposoby, które wzbogacą Twoje dalsze działania. E-kurs "Stań się najlepszą wersją siebie" to propozycja psychologiczna - znajdziesz w nim mnóstwo narzędzi psychologicznych, inspiracji i wiedzy, które zapewnią Ci zmiany, których pragniesz. Oprócz tego znajdziesz w nim dodatkowo podcasty, webinar i nowe pomysły na wykorzystanie zbliżającego się półrocza w 100%.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. E-kurs ma być dostępny w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu w poprzednich edycjach moich e-kursów mogłam mieć kontakt z Czytelnikami, którzy niekoniecznie mogli przyjechać do Krakowa na szkolenie. Do standardowych, czytanych lekcji dodaję tym razem opcję uczestniczenia w webinarach, 4 podcasty do odsłuchania oraz ściągnięcia, jak również podsumowanie całego w wygodnej, internetowej formie (szkolenie online).

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

E-kurs "Stań się najlepszą wersją siebie" jest propozycją skierowaną do osób, które chcą w swoim życiu widzieć więcej efektów działań, osiągać kolejne cele i wprowadzić w życie więcej równowagi. To projekt dla tych osób, które mają ochotę powalczyć o najlepszą wersję siebie - mimo szaleństwa obowiązków i nieskończonych list rzeczy do zrobienia. Podczas półrocznej współpracy dotykamy wielu trudnych tematów i dbamy o to, aby działać według własnych, indywidualnych zasad a nie według tego, co zostało nam narzucone. Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób, które widzą w sobie potencjał i są gotowe do jego wykorzystania. E-kurs proponuję zatem tym z Was, którzy:

 • chcą stać się najlepszą wersją siebie
 • nie wiedzą, w jaki sposób podjąć się realizacji swoich planów
 • karmią się wymówkami jednocześnie żałując, że nie podejmują działań w kierunku swoich celów
 • szukają skutecznych rozwiązań, pomysłów i trików, które umożliwiają realizację marzeń w natłoku codziennych obowiązków
 • potrzebują sprawdzonych narzędzi psychologicznych i wiedzy, która ułatwi im życie
 • przez pół roku chcą działać we współpracy z psychologiem, oczekują wsparcia
 • są zdeterminowane do działania - widzą, jak wiele przed nimi możliwości, chcą ich uaktywnienia
 • chcą kontynuować pracę nad swoim rozwojem

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera:

 • 25 lekcji e-kursu "Stań się najlepszą wersją siebie"
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu
 • wsparcie w monitorowaniu Twoich działań
 • udział w webinarze
 • dostęp do 4 podcastów e-kursu "Stań się najlepszą wersją siebie"
 • mnóstwo wiedzy psychologicznej, konkretnych informacji i sposobów, dzięki którym zadbasz o swój rozwój w najważniejszych sferach życia

Rozwijamy między innymi takietematy:

 • radzenie sobie z trudnymi relacjami i budowanie zdrowych związków
 • umiejętności przywódcze i sposoby na ich rozwijanie
 • różnorodność ról w życiu i jak je ze sobą godzić
 • zarządzanie energią
 • komunikacja, która wspiera osiąganie celów
 • odkrywanie i uwalnianie swojego potencjału
 • radzenie sobie z kryzysami, problemami i dramatami w życiu

Kilka słów o tymCzego dowiesz się podczas e-kursu:

Poznasznarzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera zestaw narzędzi, dzięki którym nie tylko zadbasz o realizację swoich celów, ale i wesprzesz samego siebie w codziennej pracy nad najlepszą wersją siebie. Wierzę w to, że stworzenie wokół siebie określonego systemu sprawia, że marzenia stają się bliższe a ich realizacja o wiele bardziej przyjemna. Narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam są łatwe do wprowadzenia w życie i skuteczne.

odkryjesztechniki

E-kurs ma dostarczyć Ci to, co ułatwia stawanie się najlepszą wersją wersją siebie - emocjonalnie, w relacjach z innymi ludźmi, w relacjach z samym sobą. Podczas 25 tygodni zadbam o to, abyś poznał niezawodne techniki, które sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, chwilach zwątpienia, podczas trudnych momentów braku motywacji. Techniki te działają dobrze też podczas osiadania na laurach, które może zdarzyć się każdemu, kto intensywnie pracuje nad swoim rozwojem. Pokażę Ci jak zadbać o swój wizerunek, skuteczność, produktywność i efekty działań. Powiem Ci, które techniki działają oraz jakie sposoby są już przestarzałe. Zajmiemy się wszystkimi ważnymi elementami rozwoju osobistego i zadbamy o to, aby wyjść poza teorie i wprowadzić w życie dużo praktyki. Dzięki stworzeniu własnej skrzynki narzędzi, zwiększysz swoje możliwości rozwoju i radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które doskonale sprawdzają się podczas pracy nad najlepszą wersją siebie. Chcę widzieć u Ciebie efekty, chcę Twoich zmian - tych inspirujących i wymarzonych. Wyobrażam sobie ten moment za pół roku - chwilę podsumowania projektu, gdy mówisz mi o tym, co wspaniałego wydarzyło się w ciągu ostatnich 25 tygodni. Wiem, że drobne zmiany, małe nawyki i sposoby na gaszenie codziennych pożarów mogą wnieść w Twoje życie zmianę, na jaką czekasz.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

- uważam, że osiągam w życiu to, czego chcę - odkąd przyjęłam określoną strategię w moim życiu, realizuję cele i spełniam marzenia, które kiedyś wydawały mi się nierealne. Prowadzę własną firmę, skutecznie działam w ramach projektów takich jak portal Psychologia w Polsce czy Magazyn Psychologiczny BANG!, zarządzam zespołem ludzi i rozwijam swoją osobistą markę. Dbam o swoją niezależność finansową i o spełnianie się w roli żony i mamy. Moją siłą jest określanie celów i dążenie do ich urzeczywistnienia.

- od ponad 8 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą ulepszać swoje życie i rozwijać się. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu. Wiele radości dały mi spotkania z mamami, które postanowiły poprawić swoje zarządzanie zadaniami.

- opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

Masz ochotę na zmiany? Zapraszam do wspólnych działań!ZAPISY

Zapisz się

* indicates required

Edyta Zając wykorzysta informacje zamieszczone w tym formularzu po to, aby być z Tobą w kontakcie mailingowym oraz aby informować Cię o nowych produktach oraz usługach:

Zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć dane z listy mailingowej. W razie potrzeby kliknij przycisk "usuń subskrybcję", który znajduje się w stopce każdego maila. Możesz również skontaktować się z Edytą Zając w tej sprawie poprzez mail kontakt@edytazajac.pl. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Edyta Zając, ul. Piłsudskiego 11/u2, 31-110 Kraków, adres e-mail: kontakt@edytazajac.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę www.edytazajac.pl/politykaprywatności

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

KOLEJNA EDYCJApołowa roku 2019