Każdy, kto czyta, staje się dziwakiem. Czytanie daje wiedzę, a ponieważ wokół dominuje raczej ignorancja, wiedza oznacza dziwactwo.

José Carlos Somoza “Klucz do otchłani”

 

Wokół tego energetycznego słowa “sukces” narastają wciąż mity. Z wieloma z nich udało nam się powalczyć, usunąć je, zamknąć za nimi drzwi i zapomnieć o tym, że istniały. Dziś “sukces” rzadko oznacza pieniądze, szalone tempo kariery i całe mnóstwo osiągnięć na koncie. To coraz częściej styl życia – umiejętność cieszenia się codziennością, korzystania z tego, co się stworzyło, na co się zapracowało, z czym się żyje. Sukces zaczyna brzmieć jak synonim słowa równowaga i harmonia. A co najlepsze – coraz częściej zaczynamy dostrzegać, że nie chodzi w nim o szczęście, układy, “plecy” i inne rzeczy, na które nie mamy wpływu. Coraz więcej osób widzi, że sukces wynika z umiejętności, które nabywamy. Sukcesu można się przecież nauczyć – im szybciej wskoczymy na ścieżkę tej wiedzy, tym lepiej.

 

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego jedenastego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes oraz SoundCloud. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.