Szczęśliwe rodzicielstwo czyli co?


szczęśliwe rodzicielstwo

Wokół rodzicielstwa narasta wciąż wiele mitów. Jak to naprawdę powinno wyglądać? Jak sprawić, aby rola rodzica nie była aż tak obciążająca? Czy da się powalczyć z wyrzutami sumienia czy trzeba się jednak z nimi pogodzić? Czy jest jeden słuszny, zawsze prawdziwy i dobry wzór rodzicielstwa? Jak wygląda szczęśliwe rodzicielstwo?

To jedno z ostatnich spotkań live (zapraszam na instagram), które postanowiłam dodać tutaj w formie podcastu. Zebrałam w nim najważniejsze tematy związane ze szczęśliwym rodzicielstwem. Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania podcastu.

Gdzie posłuchać podcastów?

Moje podcasty można znaleźć w wielu aplikacjach, które zbierają treści tworzone przez podcasterów. Sama najbardziej lubię:

A może Herbatka z jaśminem?

Niedawno zaczęłam wprowadzać nową tradycję na instagramie. Zapraszam Cię serdecznie do udziału w cotygodniowych spotkaniach live, podczas których pracujemy intensywnie nad różnymi rozwojowymi tematami. W każdy poniedziałek o 11:00 odbywa się 15-minutowy live, który staram się wypełnić po brzegi psychologiczną wiedzą i pomocnymi narzędziami. Jeśli chcesz zobaczyć poprzednie nagrania, oto one:

Posłuchaj podcastu Szczęśliwe rodzicielstwo – czyli co?

1 Comment

  1. 14 kwietnia 2021
    Odpowiedz

    Kiedyś wychowanie dzieci, było zupełnie inne jak w obecnych czasach. Dużą rolę w wychowaniu odgrywali też dziadkowie. Teraz dziadkowie są coraz mniej zaangażowani, bardziej są skoncentrowani na swoim życiu, a znaczna część babć pracuje. Rodzice zdani są bardziej na siebie. Wyobrażałam sobie moje macierzyństwo zupełnie inaczej, czy jestem rozczarowana? Nie. Czy jestem szczęśliwa – bardzo. Natomiast faktem jest, że chciałoby się czasem po prostu odpocząć. Ale też w mojej głowie myśl: nie jestem sama w takiej sytuacji, czas tak szybko mija i jeszcze będę za tym tęsknić 🙂

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *