szczęśliwe rodzicielstwo

Wokół rodzicielstwa narasta wciąż wiele mitów. Jak to naprawdę powinno wyglądać? Jak sprawić, aby rola rodzica nie była aż tak obciążająca? Czy da się powalczyć z wyrzutami sumienia czy trzeba się jednak z nimi pogodzić? Czy jest jeden słuszny, zawsze prawdziwy i dobry wzór rodzicielstwa? Jak wygląda szczęśliwe rodzicielstwo?

To jedno z ostatnich spotkań live (zapraszam na instagram), które postanowiłam dodać tutaj w formie podcastu. Zebrałam w nim najważniejsze tematy związane ze szczęśliwym rodzicielstwem. Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania podcastu.

Gdzie posłuchać podcastów?

Moje podcasty można znaleźć w wielu aplikacjach, które zbierają treści tworzone przez podcasterów. Sama najbardziej lubię:

A może Herbatka z jaśminem?

Niedawno zaczęłam wprowadzać nową tradycję na instagramie. Zapraszam Cię serdecznie do udziału w cotygodniowych spotkaniach live, podczas których pracujemy intensywnie nad różnymi rozwojowymi tematami. W każdy poniedziałek o 11:00 odbywa się 15-minutowy live, który staram się wypełnić po brzegi psychologiczną wiedzą i pomocnymi narzędziami. Jeśli chcesz zobaczyć poprzednie nagrania, oto one:

Posłuchaj podcastu Szczęśliwe rodzicielstwo – czyli co?