Potrzebujesz trenera i psychologa w swojej firmie?

✓ Chcesz budować swoją firmę na zasadach zdrowej komunikacji, porozumienia i efektywności osobistej?

✓ Zależy Ci na wzmocnieniu zespołu i na zadbaniu o różne potrzeby osób, z którymi pracujesz?

✓ Szukasz sposobów stworzenie atmosfery współpracy i sprawnego realizowania celów w zespole?

✓ Chcesz zadbać o zdrowie psychiczne swoich pracowników i ich rozwój, ale masz dość nudnych wykładów i prezentacji?

Zaplanuj ze mną szkolenie.

Zmiana w domu

wspieranie pracowników w radzeniu sobie ze stresem w pracy i w życiu prywatnym, przeciążeniem i wypaleniem życiowym oraz zawodowym

Zmiana w pracy

wellbeing w sferze zawodowej i prywatnej, zwiększanie produktywności, efektywności i odporności psychicznej pracowników

Tworzę szkolenia dla liderów, zespołów i pracowników organizacji, w których zdrowie psychiczne jest jedną z najważniejszych wartości. To, jak czują się ludzie, wpływa nie tylko na ich życie, ale też na to, jak wykonują swoją pracę.

Jak możemy współpracować?

Szkolenia online

Wykłady, szkolenia, sesje Q&A z pracownikami, które trwają 1-3 h. Łączę się z Wami online lub prowadzę spotkanie w siedzibie Twojej firmy. Uczestnicy otrzymają nie tylko wiedzę, ale i plan działania, który pomoże im w dokonaniu zmiany.

Warsztaty i dłuższe szkolenia

Całodniowe lub 3+ godzinne warsztaty psychologiczne, podczas których bardziej szczegółowo zajmujemy się ważnym dla Twoich pracowników tematem. Najczęściej odbywają się one w siedzibie Twojej firmy i skierowane są do grup pracowników do 20 osób.

Sesje 1:1

Konsultacje indywidualne dla pracowników, którzy chętnie skorzystają ze wsparcia psychologicznego i coachingowego. Możesz skorzystać z pojedynczych sesji lub zaproponować swoim pracownikom udział w dłuższych procesach.

Jak to wygląda?

kontaktujesz się ze mną

w sprawie szkolenia w Twojej firmie

otrzymujesz propozycję szkolenia

uszytego na miarę i wszystkie potrzebne szczegóły w 24h

tworzymy plan działania

i realizujemy szkolenie w najlepszym możliwym terminie

Aktualnie wiele osób zmaga się z przeciążeniem, przemęczeniem, a nawet z wypaleniem – i to nie tylko w sferze zawodowej. Żyjemy intensywnie, walczymy z rozpraszaczami i dążymy do realizowania bardzo ambitnych celów. Praca rozwojowa, webinary, szkolenia czy warsztaty mogą być kolejnym zadaniem na liście, które pogłębia poczucie przytłoczenia. Moim celem jest stworzenie takich warunków szkoleniowych i warsztatowych, w których Twoi pracownicy poczują się zmotywowani do pracy nad swoimi celami i kompetencjami psychologicznymi. Tworzę spotkania wypełnione nie tylko rozwojem, ale też inspiracją do działania i praktycznymi rozwiązaniami, które można wykorzystać w swoim życiu od razu. Podczas moich szkoleń korzystamy z:

  • aktywnych metod warsztatowych
  • elementów arteterapii
  • zadań do pracy własnej, autorefleksji, autoanalizy
  • metod wymagających współpracy i wzmacniania więzi w zespole
  • pracy z metaforami oraz narzędziami rozwoju kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów

Poznajmy się .

Nazywam się Edyta Zając

Od ponad 12 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.

Opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

Wszystko, co robię w pracy, staram się dopasować do najważniejszej roli w moim życiu – roli mamy. Mam 3 dzieci – dwie córki i syna. Lubię sprawdzać, co psychologia może wnieść do mojego życia.

Szkolenia to moja pasja, a praca z psychologią to życiowa misja.

Poznaj kilku moich Partnerów: