Praca nad życiową organizacją może być wspaniałą przygodą. Opracowywanie planów, tworzenie strategii, budowanie pomysłów na lepsze życie, lepszą codzienność, lepszy świat wokół siebie – to piękne i inspirujące doświadczenie. Można spędzić mnóstwo czasu szukając magicznych sposobów na ułożenie swojej rzeczywistości, ale… często na tym właśnie się kończy. Przeciążenie motywacyjne, które pojawia się po ambitnych planujących sesjach to jedno. Z drugiej strony pojawiają się inne trudności, które sprawiają, że organizacja pozostaje w świecie marzeń.

Tak się NIE organizujemy – czego nie warto robić?

Zapraszam do udziału w szkoleniu online, podczas którego zajmiemy się błędami w organizowaniu swojego życia. Omówimy je, ale też poszukamy rozwiązań, które sprawią, że łatwiej będzie się z nimi uporać. Czas na wprowadzanie strategii w życie.

Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

  • najczęstsze błędy popełniane podczas organizowania swojego życia
  • jak przekuwać organizacyjne pomysły na codzienność
  • jak walczyć z organizacyjnymi błędami – 5 skutecznych sposobów

Udział w godzinnym szkoleniu online kosztuje 39 zł. Uczestnicy kursu Organizacja od A do Z biorą udział w szkoleniu bezpłatnie.

Cena zawiera:

  • udział w godzinnym szkoleniu online
  • materiały szkoleniowe do pobrania i wydrukowania
  • dostęp do nagrania szkolenia

  • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
  • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
  • pracuję coachingowo i trenersko nad organizacją życia i przestrzeni zawodowej – wspieram moich klientów w osiąganiu celów, zaprowadzaniu porządku w życiu i realizacji celów.

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu online. Zapisz się poniżej – pamiętaj o bezpłatnym uczestnictwie, jeśli jesteś uczestnikiem kursu Organizacja od A do Z.


kwiecień, 2021

listopad, 2021