Zapraszam Cię dzisiaj na TRENING UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

Trudno mi uwierzyć w to, że można przygotować się do roli rodzica. Przeczytane książki, rozmowy z innymi ludźmi, wymienianie się doświadczeniami i pomysłami to ważna rzecz, to jasne. Jednak kiedy tulimy w swoich ramionach własne dziecko, wyruszamy w rejs w nieznane. Poznajemy tego małego człowieka, dowiadujemy się kim jest i co najważniejsze - poznajemy samych siebie. Krok po kroku odnajdujemy metody, które zdają egzamin, uświadamiamy sobie wiele rzeczy i upewniamy się w swoich wyborach. Gryzą nas wątpliwości, obezwładniają codzienne wyzwania i bombardują emocje, których się nie spodziewaliśmy. O tak, rodzicielstwo to podróż w nieznane. Bez plecaka, bez mapy, z kieszeniami pełnymi pytań. A jednak to może być jedna z najbardziej inspirujących i pięknych przygód naszego życia.

Trening umiejętności wychowawczych to projekt, który bardzo długo we mnie dojrzewał. Bardzo chciałam stworzyć coś, co skupi się nie na dziecku, na jego rozwoju, na jego cechach czy zachowaniach, ale na rodzicu. Bardzo mocno wierzę w to, że wiele wychowawczych problemów może zniknąć wtedy, gdy to rodzic postawi na pracę nad sobą. Nikt z nas przecież nie zdawał egzaminu przed pojawieniem się dziecka, prawda? Dostajemy od losu śliczny, maleńki prezencik - dziecko - bez względu na to, czy umiemy przebierać pieluszkę, czy rozumiemy etapy rozwoju malucha lub mamy określoną wizję tego, jakim rodzicem chcemy być. Dziś zapraszam Was do projektu, który otacza rodzica ochronnym kokonem psychologicznej wiedzy, skutecznych narzędzi i metod, ułatwiających pełnienie roli rodzica.

Kim jest rodzic, który przystępuje do treningu? To osoba ambitna, gotowa do stawiania przed sobą celów - również tych związanych ze szczęśliwym rodzicielstwem. To ktoś, kto chce działać - mimo wyzwań, trudności, wątpliwości czy wyrzutów sumienia. To osoba, która nie chce już obiecywać sobie, że jutro będzie lepiej. Woli zamiast tego robić wiele, aby lepiej rzeczywiście było. To człowiek, który chce wykorzystać w 100% cenny czas dzieciństwa swoich pociech. Szuka rozwiązań, zmienia swoje przyzwyczajenia, pracuje nad nawykami, zmienia swoje nastawienie i pracuje nad sobą. Nawet jeśli czasem chce odpuścić ten cały rozwój, wraca do tematu, znów szuka, znów staje się najlepszą wersją siebie właśnie w tej roli - rodzica. Dla kogoś takiego stworzyłam ten e-kurs.

Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które zakładają, że wiedzą wszystko o rodzicielstwie i wcale nie muszą nic zmieniać w swoim podejściu. Kurs nie jest skierowany do osób, które liczą, że wystarczy przeczytać artykuł o rodzicielstwie i to wystarczy (nie, trzeba jeszcze działać!). Kurs nie jest też skierowany do osób, które zamierzają przemknąć przez rodzicielstwo bez stawiania przed sobą wymagań. Projekt "Trening umiejętności wychowawczych" to e-kurs dla ludzi zdeterminowanych, chętnych do działań i zmiany. I do takich, które nastawią się na pracę z kimś, kto wymaga, przypomina, powtarza, zadręcza, męczy i namawia do podejmowania kolejnych kroków 😉 Myślę, że znacie mnie na tyle, aby stwierdzić, jak to wygląda.

TRWAJĄ ZAPISY NA EDYCJĘ, KTÓRA ROZPOCZNIE SIĘ16 listopada 2018 – MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez 3 miesiące, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs został skomponowany tak, abyśmy mogli pracować intensywnie przez najbliższe trzy miesiące. W każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję, która będzie rozwijać temat tygodnia związany z umiejętnościami wychowawczymi. Lekcje stworzone są tak, aby podjąć temat tygodnia, przestawić Ci konkretne pomysły do wdrożenia w życie i zaproponować Ci rozwojowe ćwiczenia, które dają efekty niemal od razu. Moim celem jest towarzyszenie Ci w rozwoju tak, abyś czuł moje wsparcie i zaangażowanie. Dzięki nim przygotujesz dla siebie kolejne rozwiązania, opracujesz nowe metody i poznasz sposoby, które wzbogacą Twoje dalsze działania. E-kurs "Trening umiejętności wychowawczy" to propozycja psychologiczna - znajdziesz w nim mnóstwo narzędzi psychologicznych, inspiracji i wiedzy, które zapewnią Ci zmiany, których pragniesz. Oprócz tego zaproszę Cię do udziału w webinarze w połowie trwania kursu.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. E-kurs ma być dostępny w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu w poprzednich edycjach moich e-kursów mogłam mieć kontakt z Czytelnikami, którzy niekoniecznie mogli przyjechać do Krakowa na szkolenie. Do standardowych, czytanych lekcji dodaję tym razem opcję uczestniczenia w webinarze, jak również podsumowanie całego w wygodnej, internetowej formie (szkolenie online).

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

E-kurs "Trening umiejętności wychowawczych" jest propozycją skierowaną do rodziców, którzy chcą nie tylko bardziej cieszyć się rodzicielstwem, ale też pracować nad zmianami, które ułatwiają pełnienie roli mamy i taty. To projekt dla osób, które mają ochotę popracować nad swoimi umiejętnościami, wiedzą i nawykami, które wpływają na to, jak wychowują dzieci. Podczas 3-miesięcznej pracy zajmiemy się zarówno przekonaniami, które utrudniają rodzicielstwo, jak i nad emocjami, które często przejmują nad nami kontrolę. To projekt dla tych osób, które mają ochotę powalczyć o najlepszą wersję siebie w roli rodzica - mimo szaleństwa obowiązków i nieskończonych list rzeczy do zrobienia. Podczas 3-miesięcznej współpracy dotykamy wielu trudnych tematów, rozważamy kryzysowe momenty związane z pełnieniem roli rodzica i wypracowujemy schematy, które pomagają właśnie wtedy, gdy brakuje energii. Wierzę mocno w to, że spełnienie i szczęście rodzica nie zależy od charakteru dziecka, ale od wiedzy, nawyków, pomysłów na kryzysowe momenty i od zestawu umiejętności, które ułatwiają życie. Ten e-kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób, które widzą w sobie potencjał i są gotowe do jego wykorzystania. E-kurs proponuję zatem tym z Was, którzy:

 • chcą zdobyć umiejętności, które wpływają zarówno na poczucie spełnienia w roli rodzica jak i na proces wychowywania dzieci
 • zbyt często negatywnie oceniają swoje umiejętności rodzicielskie
 • chcą pozbyć się przekonań, które uniemożliwiają cieszenie się z roli rodzica
 • szukają skutecznych rozwiązań, pomysłów i trików, które ułatwiają realizację planów w natłoku codziennych obowiązków
 • potrzebują sprawdzonych narzędzi psychologicznych i wiedzy, która ułatwi im życie
 • przez trzy miesiące chcą działać we współpracy z psychologiem, oczekują wsparcia
 • są zdeterminowane do działania - widzą, jak wiele przed nimi możliwości, chcą ich uaktywnienia

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera:

 • 12 lekcji e-kursu "Trening umiejętności wychowawczych"
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu
 • wsparcie w monitorowaniu Twoich działań
 • udział w webinarze
 • mnóstwo wiedzy psychologicznej, konkretnych informacji i sposobów, dzięki którym zadbasz o swój rozwój w najważniejszych sferach życia

Rozwijamy między innymi takietematy:

 • radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i wypracowywanie schematów działania
 • umiejętności radzenia sobie z gwałtownymi emocjami
 • godzenie różnych sfer w życiu
 • poczucie winy, które niszczy rodzicielstwo
 • tworzenie klimatu wspierającego rozwój dziecka
 • odkrywanie i uwalnianie potencjału rodzicielskiego
 • wychodzenie z kryzysów

Kilka słów o tymCzego dowiesz się podczas e-kursu:

Poznasznarzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera zestaw narzędzi, dzięki którym nie tylko zadbasz o realizację swoich celów, ale i wesprzesz samego siebie w codziennej pracy nad umiejętnościami wychowawczymi i rolą rodzica. Wierzę w to, że stworzenie wokół siebie określonego systemu sprawia, że marzenia stają się bliższe a ich realizacja o wiele bardziej przyjemna. Narzędzia, które dla Ciebie przygotowałam są łatwe do wprowadzenia w życie i skuteczne.

odkryjesztechniki

E-kurs ma dostarczyć Ci to, co ułatwia pełnienie roli rodzica - emocjonalnie, w relacjach z dzieckiem, w relacjach z samym sobą. Podczas 12 tygodni zadbam o to, abyś poznał niezawodne techniki, które sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, chwilach zwątpienia, podczas trudnych momentów braku motywacji. Pokażę Ci jak skutecznie radzić sobie z gwałtownymi emocjami, jak reagować na wymagające chwile w relacji z dzieckiem i jakie techniki sprawdzają się wtedy, gdy dziecko "nie chce współpracować". Powiem Ci, które techniki działają oraz jakie sposoby są już przestarzałe. Zajmiemy się wszystkimi ważnymi elementami pracy nad rolą rodzica i zadbamy o to, aby wyjść poza teorie i wprowadzić w życie dużo praktyki. Dzięki stworzeniu własnej skrzynki narzędzi, zwiększysz swoje możliwości rozwoju i radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.

PoznaszTriki

Mam dla Ciebie całą listę trików, które doskonale sprawdzają się podczas pracy nad rolą rodzica. Chcę widzieć u Ciebie efekty, chcę Twoich zmian - tych inspirujących i wymarzonych. Wyobrażam sobie ten moment za 3 miesiące - chwilę podsumowania projektu, gdy mówisz mi o tym, co wspaniałego wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 tygodni. Wiem, że drobne zmiany, małe nawyki i sposoby na gaszenie codziennych pożarów mogą wnieść w Twoje życie zmianę, na jaką czekasz.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

– uważam, że osiągam w życiu to, czego chcę – odkąd przyjęłam określoną strategię w moim życiu, realizuję cele i spełniam marzenia, które kiedyś wydawały mi się nierealne. Prowadzę własną firmę, skutecznie działam w ramach projektów takich jak portal Psychologia w Polsce czy Magazyn Psychologiczny BANG!, zarządzam zespołem ludzi i rozwijam swoją osobistą markę. Dbam o swoją niezależność finansową i o spełnianie się w roli żony i mamy. Moją siłą jest określanie celów i dążenie do ich urzeczywistnienia.

– od ponad 8 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą ulepszać swoje życie i rozwijać się. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu. Wiele radości dały mi spotkania z mamami, które postanowiły poprawić swoje zarządzanie zadaniami.

– opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

– mam troje dzieci – wiem bardzo dużo o wyzwaniach codziennego życia 😉

Masz ochotę na zmiany? Zapraszam do wspólnych działań!ZAPISY

Zapisz się

* indicates required

Edyta Zając wykorzysta informacje zamieszczone w tym formularzu po to, aby być z Tobą w kontakcie mailingowym oraz aby informować Cię o nowych produktach oraz usługach:

Zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć dane z listy mailingowej. W razie potrzeby kliknij przycisk "usuń subskrybcję", który znajduje się w stopce każdego maila. Możesz również skontaktować się z Edytą Zając w tej sprawie poprzez mail kontakt@edytazajac.pl. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Edyta Zając, ul. Piłsudskiego 11/u2, 31-110 Kraków, adres e-mail: kontakt@edytazajac.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę www.edytazajac.pl/politykaprywatności

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

KOLEJNA EDYCJApołowa roku 2019