Warsztaty psychologiczne „Wędrówka” | Wolne miejsca


warsztaty psychologiczne

Każda kobieta może czasem czuć, że pędzi w nieznanym sobie kierunku. Realizuje kolejne zadania, wypełnia obowiązki, odhacza kolejne punkty na nieskończonej liście rzeczy do zrobienia i… czuje, że znika. Staje się tymi zadaniami, obowiązkami, rzeczami do zrobienia i przestaje pamiętać o tym, kim jest. Może masz czasem wrażenie, że ścieżka, którą kroczysz, bywa przypadkowa? Porównujesz się z innymi kobietami i sama nie wiesz, czy Twoje decyzje są dobre. Czy kiedyś będziesz żałować, że poszłaś właśnie w tę stronę? Czy dotrzesz kiedyś do jakiegoś punktu na swojej mapie i stwierdzisz, że zatraciłaś siebie? Czas na warsztaty psychologiczne!

Warsztaty Psychologiczne „Wędrówka” to duży znak stop na Twojej ścieżce. Zatrzymasz się na moment, rozejrzysz wokół siebie i sprawdzisz, kim jesteś w tym momencie swojego życia. Zapraszam Cię na rozwojowy weekend w Beskidzie Wyspowym. Spotkamy się u podnóża góry Lubogoszcz, w Kasinie Wielkiej, w samym środku pachnącego lasu. Podczas warsztatu „Wędrówka” zajmiemy się podróżą do siebie, uważnością i budowaniem odporności psychicznej, która będzie Ci potrzebna na kolejnych etapach Twojej osobistej podróży. Na to kameralne spotkanie zapraszam 7 kobiet.

Warsztaty dla kobiet – co się wydarzy?

Warsztat „Przygotowanie do drogi”

piątek 18:00-20:00

Nasz rozwojowy weekend rozpoczniemy od warsztatu inicjującego. Popracujemy na metaforach, które będą nam towarzyszyć przez cały weekend. Warsztat zakończymy integracją i czasem spędzonym przy ognisku.

Warsztat „Wędrówka”

sobota, 10:00 do 18:00

Po śniadaniu rozpoczniemy pracę nad główną częścią warsztatu. W tym czasie zrobimy sobie przerwę na obiad oraz dwie małe przerwy herbaciane. Po zakończeniu warsztatu zajmiemy się relaksem i spotkaniami w otoczeniu górskiej przyrody.

Warsztat „Powrót do schronienia”

2h, 8:00-10:00

Niedzielny poranek zaczniemy od intensywnej rozwojowej pracy nad tematem spokoju i ukojenia. Przygotujemy się na powrót do świata, który zostawiłyśmy za sobą w piątek.

Warsztat „Wędrówka” składa się z trzech części. W piątek rozpoczniemy cały proces od „Przygotowania do drogi”, czyli 2-godzinnego warsztatu, podczas którego wykonamy pracę z oddechem i przyjrzymy się emocjonalnemu bagażowi, który przywiozłaś ze sobą. Wykorzystamy Metodę Spokojnego Spojrzenia, która ułatwi Ci nawiązanie kontaktu ze swoimi zapomnianymi potrzebami.

Po sobotnim śniadaniu rozpocznie się 8-godzinny warsztat „Wędrówka”. Każda kobieta krąży swoją własną, niepowtarzalną ścieżką. Mamy na swojej drodze mnóstwo wyzwań, trudności, kryzysów i momentów triumfu. Czasem zauważamy na naszej ścieżce tylko to, co utrudnia życie. Bywa, że nie zauważamy tego, co jest naszą siłą. Nie doceniamy piękna naszej wędrówki i porównujemy się z innymi ludźmi, którzy kroczą w zupełnie inną stronę. Podczas tego warsztatu przejdziemy przez 6 etapów Świadomej Wędrówki. Każdy z nich będzie dla Ciebie okazją do przyjrzenia się swoim wyzwaniom, przekonaniom, które utrudniają Ci życie i potrzebom, które trzeba raz jeszcze odkryć. Opracujesz swój indywidualny plan działania w różnych momentach w swoim życiu:

 • w kryzysie
 • w czasie spokoju, gdy wszystko idzie zgodnie z planem
 • w czasie życiowych wyzwań, gdy masz szansę na rozwojowy skok

W niedzielę rano popracujemy wspólnie podczas 2-godzinnego warsztatu „Powrót do schronienia”. Zajmiemy się pracą nad wewnętrznym spokojem i wykorzystaniem prostych narzędzi w wymagających sytuacjach, które mogą stanąć na Twojej drodze. Nazywam to planem ukojenia.

Różne metody, piękny cel

Podczas rozwojowego weekendu wykorzystamy farby i płótna, ćwiczenia oparte na metaforach i techniki pracy z przekonaniami i emocjami, które pomogą Ci przygotować się jak najlepiej do kolejnych etapów Twojej osobistej wędrówki. Opowiem Ci o technice herbacianej medytacji, technikach kojenia emocji i radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. Możesz również skorzystać z piękna otaczającej Cię przyrody, wybrać się na spacer lub odpocząć tak, jak lubisz najbardziej.

Gdzie się spotkamy?

Warsztaty Psychologiczne mają już swoją małą tradycję – spotykamy się w otoczeniu moich ukochanych gór i czerpiemy energię z natury, jednocześnie dbając o swój własny rozwój. W tym roku zapraszam Cię w miejsce, które zauroczyło mnie od pierwszych chwil. Spędzimy 3 dni u podnóża góry Lubogoszcz, w środku lasu. Mamy dla siebie trzy domki, w których odpoczniemy i znajdziemy czas na spotkania z psychologią. Więcej zdjęć znajdziesz tutaj.

Jak się zapisać?

Warsztaty Psychologiczne to kameralne spotkanie w gronie kobiet. Jeśli wiesz, że chcesz wziąć udział w tej edycji, zachęcam Cię do szybkiej akcji. Miejsca już się zapełniają, a my spotkamy się w Kasinie pod koniec października. Czego możesz się spodziewać? Oto kilka najważniejszych rzeczy:

Wyżywienie

Uczestniczki warsztatów mają zapewnione pyszne śniadania, sycące obiady i kojące brzuszek kolacje. W czasie warsztatów przewidziane są przerwy herbaciano-owocowe i słodkie przekąski, które dodadzą nam energii do pracy.

Zakwaterowanie

Mamy do dyspozycji 3 domki, które można obejrzeć tutaj.

Warsztaty

Podczas weekendu w górach odbędzie się 3-częściowy warsztat, który opisałam dokładnie wyżej.

Materiały szkoleniowe

Każda uczestniczka będzie miała do dyspozycji materiały szkoleniowe i pomoce do pracy podczas warsztatu oraz do wykorzystania do późniejszej pracy rozwojowej.

Czas na relaks i integrację

Warsztaty Psychologiczne zawsze są doskonałą okazją do odpoczynku, naładowania baterii i zadbania o zdrową głowę. Będziemy mieć czas na ważne rozmowy, wieczorne celebrowanie tego kobiecego święta oraz na korzystanie z pięknego miejsca, w którym się znajdziemy.

Kilka niespodzianek

Jak zwykle przygotowałam dla moich uczestniczek kilka dodatkowych rzeczy, które idealnie pasują do Wędrówki, którą mają przed sobą.

Cena

Udział w całym wydarzeniu to koszt 1600 zł. Jeśli chcesz spędzić październikowy weekend na odkrywaniu siebie w kameralnym gronie kobiet, zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej. Na warsztaty zapraszam tylko 7 kobiet.

Partnerzy Warsztatów

Wspaniała informacja🌿 Partnerem Warsztatów Psychologicznych Wędrówka jest Marka Glov! Uczestniczki wyruszą do domów z wyjątkowymi prezentami od marki.

Kolejnym Partnerem Warsztatów Psychologicznych Wędrówka jest Wydawnictwo Filia. Uczestniczki zabiorą do domów książki, które przedłużą im ten rozwojowy czas.

Partnerem Warsztatów Psychologicznych Wędrówka jest Wydawnictwo Feeria. Uczestniczki zabiorą do domów kolejne świetne książki, które idealnie pasują do rozwojowego sezonu w życiu.

Opinie uczestniczek

Co trzeba wiedzieć?

 • Czy panują jakieś zasady podczas szkoleń u Ciebie?

  Jest jedna zasada, którą stosuję zarówno online jak i offline. U mnie wszystko można, nic nie trzeba. Jeśli nie chcesz angażować się rozmowę, nie masz ochoty udzielać odpowiedzi na moje pytania, nie chcesz brać aktywnego udziału w szkoleniu, nie ma problemu. Możesz spokojnie czerpać z naszego czasu razem. Zależy mi na stworzeniu spokojnej atmosfery, która pozwoli wypocząć i popracować nad ważnymi rzeczami.

 • Czy te warsztaty jeszcze się powtórzą?

  Październikowe warsztaty to ostatnie w tym roku terminy naszych spotkań. Wracamy na wiosnę!

 • Czy planujesz organizację Warsztatów Psychologicznych w innych miejscach?

  Marzą mi się Warsztaty Psychologiczne w innych krajach, ale myślę, że na to jeszcze przyjdzie czas. W najbliższym czasie będę zapraszać uczestniczki w okolice mojego Beskidu Wyspowego – zawsze będzie to malownicze miejsce na łonie natury.

 • Czy otrzymam fakturę?

  Tak, każda uczestniczka otrzymuje ode mnie fakturę. Jeśli potrzebujesz dokumentu na inne dane niż te podane w przelewie, napisz do mnie wiadomość na szkolenia@edytazajac.pl.

 • Czy będziesz obecna na miejscu przez cały czas trwania weekendu w górach?

  Tak, będę z uczestniczkami od piątku do niedzieli. W tym czasie kilka razy pojawi się mój mąż, aby pomóc mi w organizacyjnych kwestiach. Zależy mi na tym, abyśmy miały tam spokój i jak najmniej rozpraszaczy. Będziemy ładować baterie!

 • Czy będę mieć swój pokój?

  W pięknych Domkach w Kasinie są wspólne pokoje, w których można wypocząć, posłuchać dźwięków natury i przygotować się do warsztatów. Spotykamy się w bardzo kameralnym gronie kobiet, które podobnie jak Ty chcą znaleźć czas na siebie, swój rozwój i odkrywanie siebie. Obiecuję, że będzie pięknie!

 • O której już można pojawić się na miejscu w piątek?

  Warsztaty piątkowe rozpoczynają się o 18:00. Czekam na Ciebie już od 16:00.