Tuż przed rozpoczęciem nowego miesiąca uczestnicy projektu otrzymują ode mnie mail z listą 10 rzeczy do wykonania w ciągu najbliższych tygodni. Tworzenie list celów jest wspaniałe, daje mnóstwo motywacji i jest bardzo przyjemne, ale często kończy się… schowaniem listy do szuflady. Chciałabym, abyśmy wspólnie mogli ożywiać te przeróżne pomysły i plany. Dlatego właśnie w comiesięcznych wiadomościach pojawia się lista dopasowana do danego miesiąca. Co warto zrealizować w tym czasie? Jakie wyzwanie przed sobą postawić? Czego spróbować?

Wielkie Listy Celów niech pękają w szwach, ale też niech staną się nie tylko wizją, ale i częścią historii. Mam nadzieję, że takie propozycje powiązane z miesiącem i porą roku, będą dobrą motywacją do urzeczywistniania planów. Listy na dany miesiąc mają zarysować plan miesiąca, postawić wyzwanie, ale też stać się inspiracją do ożywiania naszych własnych list. W pliku, który otrzymują uczestnicy, można znaleźć kilka moich propozycji, ale też puste arkusze do wypełnienia po swojemu.​

#wielkalistacelów na miesiąc – tak działamy

Daj znać, jak Ci idzie!

Z niecierpliwością czekam na Twoje zrealizowane cele 🙂 Co powiesz na działanie na instagramie? Zrób zdjęcie, które pokazuje to jak realizujesz cel na weekend, dodaj do niego #wielkalistacelów i oznacz też mnie @edytazajac. Jestem bardzo ciekawa, co wspólnie zrobimy!

Otrzymuj maile projektu na swoją skrzynkę