Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie , szybko nadrobisz zaległości.

John Marsden “W pułapce nocy”

 

Odwaga czai się za rogiem. Każe ruszyć z miejsca nawet wtedy, gdy niewyobrażalne wydaje się postawienie choć jednego kroku więcej. Odwaga szepcze cicho do ucha: Idź! i wtedy właśnie mam ochotę wstać, otrzepać kolana i zacząć jeszcze raz. Czasem zaczyna się raz jeszcze projekt, czasem rozmowę, która zakończyła się chłodem. Czasem od nowa startuje się z dniem, nawet jeśli już jest południe. Odwaga jest w każdym z nas, trzeba tylko wyłuskać ją spod wielu warstw strachu.

Dziś z wielką przyjemnością zapraszam Was do odsłuchania podcastu o odwadze. Miałam przyjemność porozmawiać o niej z Anią Legenzą, Niebałaganką, która pewnie jest Wam doskonale znana. Wspaniale się obserwuje odważne ruchy Ani! (i czas wrócić do podcastów!)

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego jedenastego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.