Zapraszam Cię dzisiajNA 10-TYGODNIOWY E-KURS WYZNACZANIE GRANIC W RELACJACH

Wyznaczanie granic w relacjach - zawodowych, prywatnych, rodzinnych - to jedno z najważniejszych zadań, jakie stoi przed nami w chwili, gdy poznajemy nowych ludzi lub chcemy naprawić nasze kontakty z bliskimi. Często to właśnie brak własnych granic i trudność w respektowaniu czyichś jest tym, co psuje związki. Wpływ braku granic widać nie tylko w relacjach - problem z ich wyznaczaniem wpływa na emocje, zwiększa frustrację, obniża pewność siebie i samoocenę, a nawet decyduje o tym, jak i kiedy osiągamy nasze cele. Brak granic sprawia, że jesteśmy wykorzystywani przez innych, pozwalamy na nadużycia i mamy problem z przyjęciem asertywnej postawy. Być swoim najlepszym przyjacielem? Niemożliwe! Do tego są właśnie potrzebne granice. Dzięki nim zadbasz o szacunek do siebie ze strony innych i swojej własnej, pozwolisz sobie na realizowanie własnych potrzeb i uwolnisz wiele negatywnych emocji.

Pomyśl dzisiaj o swoich relacjach i tym, jak wyglądają granice. Na co pozwalasz? Na co nie chcesz już nigdy pozwolić? Na co się nie godzisz, a co wciąż dzieje się w Twoim życiu? Wyobraź sobie teraz moment, w którym mówisz stanowcze NIE! temu, co Ci się nie podoba i krok po roku porządkujesz relacje, w których tkwisz. Podczas 10 tygodni wspólnej pracy zadbamy o to, aby Twoje granice zostały wyznaczone na nowo, wspierały Twoje związki i budowały Twoją pewność siebie oraz asertywność.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję - 10 tygodniowy e-kurs "Wyznaczanie granic w relacjach"

START KOLEJNEJ EDYCJI14 grudnia 2018 – TRWAJĄ ZAPISY

Kilka słów o tymjak wygląda ekurs

Jak długo potrwa szkolenie?przez 10 tygodni, w każdy piątek otrzymasz ode mnie lekcję

E-kurs powstał w taki sposób, aby w trakcie 10 tygodni pracy nad wyznaczaniem granic w relacjach udało Ci się odmienić swoje związki na polu zawodowym, prywatnym, rodzinnym i partnerskim. Każda z lekcji będzie kolejnym krokiem w tym kierunku. Lekcje będą zawierać konkretne ćwiczenia, materiały rozwojowe, arkusze do pracy własnej i łatwe do wykorzystania w życiu metody wyznaczania granic. Zależy mi na tym, aby każda kolejna lekcja była dla Ciebie nie tylko momentem refleksji, ale i okazją do wprowadzenia konkretnych rozwiązań, dzięki którym zaczniesz czuć się coraz lepiej w relacjach z innymi ludźmi. Moim celem jest zaproponowanie Ci takich rozwiązań, które pozwolą Ci dostrzegać efekty już w pierwszym tygodniu pracy. Sama przekonałam się, że projekty rozwojowe, które trwają troszkę dłużej niż warsztaty wpływają na nasze zmiany lepiej i wywołują długotrwałe efekty, o których marzy się przez całe lata.

Jak wygląda taki ekurs?Widzimy się online

E-kurs oczywiście odbędzie się online. Moim głównym celem było stworzenie wartościowej propozycji rozwojowej, która będzie dostępna w każdym miejscu w Polsce i na świecie - dzięki temu mam możliwość współpracowania z osobami, które nie były w stanie skorzystać z tradycyjnego szkolenia.

Czy ten e-kurs jest dla Ciebie?Sprawdź to!

Ten e-kurs powstał po to, aby wspierać osoby w tworzeniu satysfakcjonujących relacji. Wyznaczanie granic wpływa jednak nie tylko na same związki, ale ma wielkie znaczenie we wzmacnianiu pewności siebie, samooceny i realizowaniu celów. Odpowiednio wyznaczone granice pozwalają na zarządzanie swoimi emocjami na zupełnie innym poziomie, ale i na eliminowanie męczących odczuć, które powstają, gdy granic nie ma. Wyrzuty sumienia? Niepewność? Żal do siebie i innych? Życie jest o wiele przyjemniejsze bez takich emocji. Stworzyłam tę rozwojową propozycję tak, aby każdy, kto chce popracować ze mną nad relacjami, mógł przejść ten proces gdziekolwiek jesteś. Dlatego właśnie możesz spędzać czas w domu, zajmować się kolejnymi lekcjami w dowolnym czasie i być ze mną w kontakcie wtedy, gdy jest to najwygodniejsze. Oczywiście, jeśli chcesz pojawić się na którymś ze szkoleń uzupełniających, które odbędą się w Krakowie, zapraszam serdecznie.

Program e-kursu dotyczy metod, które budują silne relacje w oparciu o poszanowanie własnych i cudzych granic. E-kurs kieruję zatem do osób, które:

 • chcą mieć poczucie, że ich potrzeby są tak samo ważne jak potrzeby innych osób
 • dają się wykorzystywać zarówno w pracy jak i w domu
 • mają poczucie winy, gdy odmawiają innym ludziom
 • chcą czuć się dobrze z odmawianiem i potrzebują takiej właśnie wolności wyboru
 • nie chcą spełniać tylko czyichś oczekiwań, ale chcą skupić się na własnych pragnieniach i potrzebach
 • marzą o silnych, zdrowych relacjach
 • chcą poprawić swoje aktualne związki
 • być szczęśliwe, spełnione i zadowolone z tego, jak żyją

Co otrzymasz podczas e-kursuCena zawiera

 • 10 lekcji e-kursu Wyznaczanie granic w relacjach
 • mnie do dyspozycji - będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania projektu
 • wsparcie w monitorowaniu Twoich działań - będę zachęcać Cię do regularnych rozmów o kolejnych etapach Twojego rozwoju
 • mnóstwo wiedzy, konkretnych informacji i sposobów, które ułatwią Twoje życie

Kilka słów o tymCzego dowiesz się na szkoleniu

Poznasznarzędzia

Nasze kontakty z ludźmi różnie wyglądają w różnych rodzajach związków. Zajmiemy się nie tylko przekonaniami i umiejętnościami, które wpływają całość naszych relacji, ale i zajmiemy się konkretnymi związkami, które tworzymy. Co tydzień otrzymasz ode mnie zadanie tygodnia, którego celem będzie rzeczywiste działanie i dokonywanie zmian. Uprzedzam jednak, że lubię przede wszystkim ciekawe i inspirujące rozwiązania - i takie chcę Ci zaproponować podczas e-kursu. Zależy mi na tym, abyś nastawił się na naprawianie związków, budowanie ich i wzmacnianie - przedstawię Ci takie narzędzia, które będą ułatwiały pracę nad tym. Arkusze rozwojowe i inne propozycję będą równocześnie dobrym sposobem na refleksję i czasem też na podejmowanie decyzji. Może być trudno, może być wymagająco - tego typu projekty rozwojowe są często wyzwaniem. Obiecuję jednak, że dokonam wszelkich starań, aby ułatwić Ci ten proces. Podczas e-kursu otrzymasz ode mnie unikalne arkusze, materiały i propozycje, które będą towarzyszyć Ci przez wiele miesięcy po zakończeniu naszej współpracy. Powiem Ci też o moich doświadczeniach, nawet o kilku błędach i nauczkach, które sama sobie zapewniłam. Wspólnie wykorzystamy wszystkie te techniki po to, aby zadbać o Twój własny rozwój i dobre relacje.. Zadbam o to, abyś stworzył swoją własną skrzynkę narzędziową, z której będziesz korzystać zarówno w czasie poszukiwania motywacji jak i kryzysu. Jestem pewna, że z takim zestawem Twoje związki będą rozkwitać.

PoznaszTriki

Wiele zmieniają drobne rozwiązania, inspirujące pomysły, ciekawe inicjatywy - mam dla Ciebie całą listę takich rzeczy. Dzięki rozwojowym trikom uzupełnisz wiedzę, którą przekażę Ci podczas każdej lekcji oraz wzmocnisz w sobie motywację do podjęcia działań.

Kilka słów o tymDlaczego warto ze mną pracować

– od ponad 8 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.

– opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.

– pracuję coachingowo nad relacjami wspieram moich klientów w budowaniu silnych związków, odbudowywaniu relacji i zmianie przekonań.

* indicates required

KOLEJNA EDYCJApołowa roku 2019