Wyzwanie miesiąca: czerwcowe listy


W czerwcu chcę zaprosić Was do inspirującej podróży wgłąb siebie. Przygotowałam cały zestaw pytań, które mogą stać się ciekawym sposobem na samopoznanie, ale też na przypomnienie sobie o niektórych, ważnych częściach siebie. Wyzwanie miesiąca „czerwcowe listy” realizowaliśmy po raz pierwszy w 2014 roku i mimo tego, że mój blog miał wtedy o wiele mniejszy zasięg, uczestnicy wyzwania działali jak szaleni.

W tym roku stwierdziłam, że pomysł na wyzwanie idealnie pasuje do projektu „Najlepsza wersja siebie”. Postanowiłam odświeżyć wyzwanie też dla siebie. W czerwcu kończę 30 lat i mam ochotę na wielkie podsumowania, wyciąganie wniosków i tworzenie przed sobą wielkich i inspirujących planów. Tworzenie czerwcowych list ma być dla mnie takim właśnie sposobem na zatrzymanie się. Każdego dnia, choć na chwileczkę.

Czerwcowe listy mają pomóc w uwiecznieniu tego, co dzieje się w życiu tu i teraz. Mają szukać odpowiedzi na pytania o to, co dziś się liczy, co jest ważne, co przeszkadza, co inspiruje. Każda z list pozwala na spojrzenie na swoje życie z boku i na zastanowienie się nad tym, co się wydarza. Może czas na zmiany? A może wręcz przeciwnie – czas na docenianie tego, co jest?

Jak zrealizować wyzwanie Czerwcowe Listy?

  1. Pobierz darmowy arkusz z kolejnymi propozycjami na stworzenie czerwcowych list. Arkusze zawierają pytania dodatkowe, odrobinę inspiracji i wprowadzenia do tematu.
  2. Codziennie znajdź chwilę na wypełnienie listy.
  3. Dołącz do projektu „Najlepsza wersja siebie” na facebooku – przez 22 dni czerwca będę udostępniać kolejne listy. Mam nadzieję, że uczestniczki poczują moc i będą się dzielić swoimi pomysłami na listy. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie?
[wpdm_package id=’7907′]
Mam nadzieję, że dołączysz.

Zasady wyzwania Czerwcowe Listy:

  1. Każdego dnia stawiam przed Tobą nową propozycję stworzenia listy. Tematyka list będzie bardzo różna, ale każda z nich ma jedno podstawowe zadanie: ma Cię zatrzymać w biegu codzienności, pomóc Ci w uświadomieniu sobie pewnych rzeczy i dostrzeganiu drobiazgów, które mogą tworzyć inspirującą rzeczywistość.

  2. Przeznacz na tworzenie własnej listy tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie spiesz się, ale i nie zadręczaj. To ma być źródłem radości i inspiracji.

  3. Stwórz gdzieś zbiór Twoich czerwcowych list – możesz założyć specjalny notes, uwieczniać listy na instagramie (#czerwcowelisty, #edytazajacpl), tworzyć bloga lub otworzyć się na mnóstwo innych kreatywnych sposobów. Wybór należy do Ciebie – byłoby jednak dobrze, gdyby listy nie zniknęły po upływie tego miesiąca, a raczej stały się Twoją pamiątką z tego roku.

  4. Dziel się swoimi listami z innymi ludźmi – kto wie, do czego ich zachęcisz?

  5. Dołącz do mnie na instagramie – podziel się swoimi listami i oznacz mnie – z przyjemnością obejrzę Twoje inspirujące pomysły.

Co powiecie na takie wyzwanie?

Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *