Myślę, że czasem potrzeba niewielkiej inspiracji. Czasami tą inspiracją jest uśmiech odpowiedniej osoby i właściwa chwila. 
Kim Holden “Gus”

 

Można czerpać, zachwycać się, wpadać w ekscytację i cieszyć się tym, jak piękne zmiany są na horyzoncie. Przecież gdy tylko zajmę się tym, co jest tak inspirujące, wszystko się zmieni. A gdzie ta inspiracja jest? Wszędzie! Zagląda przez okno, wyważa drzwi, wkracza do każdej przestrzeni i każe z siebie czerpać. Wyzwania rozwojowe, sportowe, życiowe. Pomysły na zmiany w finansach, garderobie, związku i szafce z herbatami. Niezliczone zbiory książek, które nadal czekają na Twój ruch. Czy Ty też odkładasz je na bok i pozwalasz, aby pochłaniały Cię kolejne inspiracje? Ile książek przeczytałeś w tym roku, a ile dopisałeś do listy do przeczytania? Ile filmów Cię wciągnęło, a ile obiecałeś sobie obejrzeć?

Może załóżmy swoją szkołę?

 

 

 

Zobacz artykuł, od którego wszystko się zaczęło.

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego szesnastego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zasubskrybuj mnie na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!