Myślę, że czasem potrzeba niewielkiej inspiracji. Czasami tą inspiracją jest uśmiech odpowiedniej osoby i właściwa chwila. 
Kim Holden “Gus”

 

Można czerpać, zachwycać się, wpadać w ekscytację i cieszyć się tym, jak piękne zmiany są na horyzoncie. Przecież gdy tylko zajmę się tym, co jest tak inspirujące, wszystko się zmieni. A gdzie ta inspiracja jest? Wszędzie! Zagląda przez okno, wyważa drzwi, wkracza do każdej przestrzeni i każe z siebie czerpać. Wyzwania rozwojowe, sportowe, życiowe. Pomysły na zmiany w finansach, garderobie, związku i szafce z herbatami. Niezliczone zbiory książek, które nadal czekają na Twój ruch. Czy Ty też odkładasz je na bok i pozwalasz, aby pochłaniały Cię kolejne inspiracje? Ile książek przeczytałeś w tym roku, a ile dopisałeś do listy do przeczytania? Ile filmów Cię wciągnęło, a ile obiecałeś sobie obejrzeć?

Może załóżmy swoją szkołę?

 

 

 

Zobacz artykuł, od którego wszystko się zaczęło.

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego szesnastego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zasubskrybuj mnie na iTunes oraz Spotify. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.