Oto moje piękne góry. Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć górę Kostrza, u podnóża której zbudowaliśmy nasz mały domek. Gdziekolwiek bym nie spojrzała – przyroda koi. Gdzieś leniwie przechadza się sarna, tuż przy ogrodzeniu wylegują się trzy małe kotki, a w krzakach kilka metrów od domu pojawia się od czasu do czasu lis. Dopiero kiedy zamieszkaliśmy w tym miejscu na końcu świata, uświadomiłam sobie, że oto mamy idealne miejsce na realizację marzenia, które tkwi w mojej głowie od bardzo dawna. 

Marzyły mi się zawsze warsztaty w miejscu, do którego wciska się natura. Piknik rozwojowy, długie rozmowy, ważne tematy, dużo psychologicznych ćwiczeń i grupa kobiet, które potrzebują rozwoju jak tlenu.

I oto jesteśmy od krok od marzenia, które zaczęłam realizować jakiś czas temu. Mam śliczne miejsce otoczone górami (Chata na końcu świata w Słopnicach), mam przygotowany cały program warsztatów, mam pomysł na kilka niespodzianek. Mam też to, co najważniejsze: kompletującą się grupę uczestniczek. 

Urodzinowy tydzień i kilka niespodzianek

Trwa właśnie mój urodzinowy tydzień. Postanowiłam w tym roku przygotować dla Was kilka niespodzianek, dzięki którym będziemy mieli okazję do wspólnego świętowania. W poniedziałek opowiedziałam Wam o wyjątkowej obniżce cen moich kursów online (tutaj znajdziecie więcej informacji o tym), wczoraj mieliśmy premierę mojej trzeciej książki, a dziś zapraszam Was do udziału w konkursie.

Nagroda: udział w Letnich Warsztatach Psychologicznych

Dziś w ramach mojego Tygodnia Urodzinowego zapraszam Was serdecznie do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest bilet na Letnie Warsztaty Psychologiczne w moich pięknych górach.

Zapraszam Was do udziału w Letnich Warsztatach Psychologicznych, których tematem przewodnim jest słowo kryzys. Program warsztatu obejmuje wszystko to, co w kryzysie najtrudniejsze i najbardziej wymagające. Uwielbiam pozbawiać kryzysowe monstrum tych wszystkich strasznych elementów. I lubię też widzieć, że z trudnej sytuacji można wyjść z nowymi siłami i ogromną energią.

Oto zasady udziału w konkursie:

  1. Stwórz listę 5 książek, które polecisz swojej przyjaciółce. Książki mogą być różnorodne, mogą być związane z określonym gatunkiem literackim, mogą to być poradniki, wiersze – kochamy wszystkie książki.
  2. Wyślij swoje propozycje na adres kontakt@edytazajac.pl do 21 czerwca do 23:59.
  3. Poznaj wyniki konkursu 22 czerwca 2019 – będą one podane na moim profilu na instagramie (instagram stories).
  4. Tutaj znajdziesz regulamin.

Nie mogę się doczekać!

To, co dzieje się na sali warsztatowej to czysta magia. Z jednej strony jest plan szkolenia, masa ćwiczeń, przekazywana wiedza i pomysły na rozwój. Z drugiej strony jest wspólnota doświadczeń – zupełnie inaczej zaczynamy myśleć, dzielimy się refleksjami, opowiadamy o swoich zmianach. Wiele razy usłyszałam, że takie spotkania są lekiem na samotność – szczególnie dla tych osób, które nie mają z kim porozmawiać o swoim rozwoju. Dobrze jest spotkać się w takim gronie.

Warsztaty już 29 i 30 czerwca!

Mam wielką nadzieję, że dołączycie do konkursu.