Pewność siebie – chciałabym wypracować ją raz na zawsze i mieć już spokój. Nosić ją jak zbroję w tych wszystkich trudnych momentach lub jak poduszkę ochronną wtedy, gdy potrzebuję dodatkowego wsparcia w obliczu wyzwań. A jednak pewność siebie robi mi od czasu do czasu psikus. Jeśli nie jest pielęgnowana i wzmacniana, zmniejsza się. Jeśli się zagapię, staje się niemal niezauważalna, ale porządnie uwiera. Pewność siebie jest jak mięsień – żeby dodawała mi sił, muszę ją ćwiczyć.

Praca nad pewnością siebie to proces na całe życie. Zmieniają się okoliczności, wchodzimy w nowe role, mamy za sobą nowe refleksje, trudne doświadczenia czy zmiany. Natrafiamy na ludzi, którzy nas wspierają lub na takich, którzy obdzierają nas z pewności siebie. Każda nowa cegiełka naszego życia jest testem dla pewności siebie i okazją do jej rozwoju. Trzeba działać!

Zapraszam na Zimowe Warsztaty Psychologiczne, które odbędą się w lipcu tego roku online. Przygotowałam program wypełniony psychologicznymi ćwiczeniami, potężną dawką wiedzy i inspiracjami, które pozwolą uczestniczkom lepiej radzić sobie z sytuacjami wymagającymi i tworzyć bardziej spełnione życie. Dążenie do szczęścia to nie tylko pielęgnowanie pozytywnego nastawienia – to również stawianie czoła trudnym sytuacjom.


Kilka słów o tymCo wydarzy się podczas warsztatu

Zimowe Warsztaty Psychologiczne dla to spotkanie online. Warsztat rozpocznie się o 15:00 i skończy o 18:00. Przewiduję w tym czasie 15-minutową przerwę, dzięki której nabierzemy energii do mocnej psychologicznej pracy w drugiej części spotkania. Uczestnicy wyjdą ze spotkania ze skrzynką narzędziową, która będzie dla nich wsparciem w dalszym rozwoju.

Zapraszam do udziału maksymalnie 24 osoby. Oprócz części wykładowej, uczestnicy będą mieli dostęp do ćwiczeń oraz znajdzie się też miejsce na krótką sesję pytań i odpowiedzi.

sprawdźCzy ten warsztat jest dla Ciebie

Pomysł organizacji warsztatu wyniknął z moich rozmów z czytelniczkami i uczestniczkami kursów online, które realizuję. Bardzo często słyszałam o potrzebie dłuższego spotkania, rozmowy, przeznaczenia paru godzin na rozwój i kontakt ze sobą. Dziś zapraszam do udziału w takim właśnie wydarzeniu.

Program warsztatu dotyczy jednego z moich ulubionych tematów – pewności siebie. Podczas pracy z uczestnikami moich szkoleń i sesji, przekonałam się wielokrotnie, że brak pewności siebie może być potężnym znakiem stopu. Możemy mieć wielki talent, posiadać niezwykłe umiejętności i wiedzę, ale jeśli nie będziemy mieć pewności siebie, staniemy oko w oko z wieloma problemami. Praca nad pewnością siebie przypomina wzmacnianie swojego ciała. Pewność siebie jest jak mięsień – aby była silna, musi być ćwiczona. Podczas warsztatów przedstawię uczestniczkom narzędzia, sposoby i metody, które wesprą ich w tym procesie.

Program Zimowych Warsztatów Psychologicznych został uszyty na miarę osób, które:

 • chcą popracować nad akceptacją siebie w każdej sferze życia – zarówno wad jak i zalet, marzeń, planów, ale i porażek i tych trudniejszych kawałków życia
 • chcą pozbyć się negatywnych przekonań na swój temat – szczególnie tych, które pojawiają się w trudnych momentach w życiu
 • szukają sposobów na rozwój pewności siebie w tej sferze w życiu, która jest wyzwaniem. Czują się pewne siebie np. w sferze prywatnej, jednak brakuje im pewności siebie w sferze zawodowej. Czują się silne w pracy, ale nie mają pewności siebie w roli rodzica.
 • chcą odważnie podejmować decyzje i działać w zgodzie ze swoimi marzeniami – z wiarą w siebie i wiarą w swoje możliwości.
 • potrzebują konkretnych, łatwych do wykorzystania w życiu, sposobów na wzmacnianie pewności siebie.

Kilka słów o tymczego dowiesz się podczas szkolenia

Przekonania negatywnie wpływające na pewność siebie

Podczas tej części warsztatów zajmiemy się przekonaniami, które hamują rozwój pewności siebie i wpływają negatywnie na samopoczucie. Zidentyfikujemy je, a następnie rozpracujemy tak, aby z niesprzyjających przekonań powstały przekonania wzmacniające.

Solidne filary pewności siebie

Warsztat skomponowany został tak, aby uczestniczki wyszły z niego z zestawem narzędzi, sposobów i metod rozwijania różnych obszarów swojej pewności siebie. W tej części warsztatu zdefiniujemy obszary rozwoju i obszary ciszy (czyli te elementy pewności siebie, które są przez nas pomijane).

Wzmacnianie rangi społecznej

W tej części warsztatu połączymy pewność siebie z rangą jaką mamy w społeczeństwie. Uczestniczki będą miały okazję rozpoznać swoje rangi, opisać je i określić, jakie są ich plusy i minusy. Jak wzmacniać swoją pewność siebie poprzez korzystanie z wiedzy o swoich rangach?


Jaki jestkoszt udziału w warsztacie?

Udział w warsztacie kosztuje 200 zł.

Cena zawiera:

 • udział w 3-godzinnym warsztacie online prowadzonym przeze mnie
 • obszerne materiały szkoleniowe do wykorzystania we własnym zakresie w domu
 • zaświadczenie udziału wydane przez Psychologia w Polsce Sp. z o.o.

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

 • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • podczas szkoleń dbam o dobór metod do osób dlatego właśnie podczas spotkania otrzymasz narzędzia, techniki i triki, które dopasujesz do siebie tak, aby działać tak skutecznie jak tylko to możliwe.

Tegoroczne Warsztaty PsychologiczneKalendarz warsztatów

luty, 2021

Brak wydarzeń

kwiecień, 2021

Brak wydarzeń

lipiec, 2021

Brak wydarzeń

październik, 2021

Brak wydarzeń


Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce. Pamiętaj, że dokonanie płatności gwarantuje Ci miejsce na sali szkoleniowej.

Możesz zgłosić chęć udziału w warsztacie na dwa sposoby:

 • napisz do mnie maila na adres szkolenia@edytazajac.pl
 • dokonaj zakupu biletu na stronach warsztatów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie maila na adres szkolenia@edytazajac.pl

Opinie uczestniczek

Magdalena Michalak (całość dostępna tutaj):

Nie chcę Wam zdradzać treści warsztatów, ponieważ Edyta włożyła OGROM pracy w jego przygotowanie. Wiem na pewno, że będę chciała zgłębić pojęcie rezyliencji (czyli umiejętności dopasowania się do zmieniających się w życiu warunków, tzw. adaptacja). Edyta bardzo wiele poruszanych zagadnień bardzo obrazowo utrwalała nam w głowie, posługując się symbolami, m.innymi diamentu, który okazuje się być węgielkiem po przejściach. Bogatym w przeżycia, doświadczenia, mądrość.
Każda uczestniczka otrzymała taki symboliczny diament, który można sobie włożyć do torebki lub portfela i pamiętać o nim w trudniejszych momentach. Dla mnie to swoisty amulet na szczęście, który od soboty stale mi towarzyszy. Napiszę Wam jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Edyty i ogromu serca oraz zaangażowania, które przyczyniło się do wysokiej jakości przygotowanego przez nią spotkania z nami.

Iza Czaplewska:

Warsztaty z Edytą, to było coś bardzo mi potrzebnego w zeszłym roku. Przyjechałam w góry w kryzysie, w gorszym nastroju i z poczuciem, że nie wiem, w którą stronę iść. Spotkanie z Edytą wyposażyło mnie w narzędzia, które pozwoliły mi ruszyć do przodu. Zrozumiałam swoją aktualną sytuację i zobaczyłam czego potrzebuję, by dobrze się czuć. Oprócz tego wspaniała atmosfera, którą stworzyła Edyta sprzyjała dzieleniu się historiami z życia. W ten sposób poznałam kilka wspaniałych dziewczyn i mogłyśmy razem rozmawiać o tym, co nas na te warsztaty przywiodło. Pół roku minęło i mam poczucie, że to było bardzo dobre pół roku. Nie działam już po omacku, umiem rozpoznawać u siebie pewne schematy i jest mi dużo łatwiej ogarnąć się w trudniejszych momentach. Przede wszystkim czuję się jednak zabezpieczona na wypadek kolejnego kryzysu w życiu. Dzięki Edycie i jej warsztatom mam przygotowaną instrukcję dla siebie na gorszy czas: jak działać, by sobie z tym poradzić. Polecam z całego serca wyjazd na te warsztaty!

Ania (o Zimowych Warsztatach Psychologicznych):

Minął już tydzień od naszego spotkania, a ja wciąż myślami wracam do tego dnia.. Była to niesamowicie ciekawa lekcja, która myślę, że na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Ja- cicha, skromna i niepewna siebie dziewczyna, w końcu zrozumiałam, że każdy z nas ma sobie ” to coś”. “Coś”, co sprawia, że jestem wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Poznałam swoje wartości i teraz wiem, jak sterować sobą i swoim życiem,  by być szczęśliwa. Powolutku wdrażam zmiany w swoje życie i już czuję się lepiej! A jak to mówią, najlepsze dopiero przed nami… 🙂