Pewność siebie – chciałabym wypracować ją raz na zawsze i mieć już spokój. Nosić ją jak zbroję w tych wszystkich trudnych momentach lub jak poduszkę ochronną wtedy, gdy potrzebuję dodatkowego wsparcia w obliczu wyzwań. A jednak pewność siebie robi mi od czasu do czasu psikus. Jeśli nie jest pielęgnowana i wzmacniana, zmniejsza się. Jeśli się zagapię, staje się niemal niezauważalna, ale porządnie uwiera. Pewność siebie jest jak mięsień – żeby dodawała mi sił, muszę ją ćwiczyć.

Praca nad pewnością siebie to proces na całe życie. Zmieniają się okoliczności, wchodzimy w nowe role, mamy za sobą nowe refleksje, trudne doświadczenia czy zmiany. Natrafiamy na ludzi, którzy nas wspierają lub na takich, którzy obdzierają nas z pewności siebie. Każda nowa cegiełka naszego życia jest testem dla pewności siebie i okazją do jej rozwoju. Trzeba działać!

Zapraszam na Zimowe Warsztaty Psychologiczne, które odbędą się w lutym tego roku w Krakowie. Przygotowałam program wypełniony psychologicznymi ćwiczeniami, potężną dawką wiedzy i inspiracjami, które pozwolą uczestniczkom w pracy nad ich pewnością siebie.


Kilka słów o tymCo wydarzy się podczas warsztatu

JAK DŁUGO POTRWA WARSZTAT?

8 godzin

Zimowe Warsztaty Psychologiczne to całodniowe spotkanie rozwojowe skierowane do kobiet. Warsztat rozpocznie się o 10:00 i skończy o 18:00. Przewiduję w tym czasie godzinną przerwę obiadową i dwie krótkie przerwy kawowo-herbaciane, dzięki którym nabierzemy energii do mocnej psychologicznej pracy.

JAK WYGLĄDA TAKI WARSZTAT?

Kameralna grupa

Sala szkoleniowa i prowadzenie warsztatów to mój przepis na udany dzień.

Zimowe Warsztaty Psychologiczne to przede wszystkim spotkanie w kameralnej grupie kobiet. Zapraszam do udziału ograniczoną liczbę uczestniczek po to, abyśmy w trakcie całego dnia stworzyły przyjazną, wspierającą i rozwojową przestrzeń. Program warsztatu składa się z inspirujących ćwiczeń, mini-wykładów, gier szkoleniowych i okazji do indywidualnej refleksji. Zależy mi na tym, abyśmy mocno przepracowały temat pewności siebie, ale nie tylko teoretycznie. Zawsze największą wartość mają dla mnie ćwiczenia i konkretne sposoby wykorzystania wiedzy w życiu.

sprawdźCzy ten warsztat jest dla Ciebie

Pomysł organizacji warsztatu wyniknął z moich rozmów z czytelniczkami i uczestniczkami kursów online, które realizuję. Bardzo często słyszałam o potrzebie spotkania, rozmowy, przeznaczenia całego dnia na rozwój i kontakt ze sobą. Dziś zapraszam do udziału w takim właśnie wydarzeniu.

Program warsztatu dotyczy jednego z moich ulubionych tematów – pewności siebie. Podczas pracy z uczestnikami moich szkoleń i sesji, przekonałam się wielokrotnie, że brak pewności siebie może być potężnym znakiem stopu. Możemy mieć wielki talent, posiadać niezwykłe umiejętności i wiedzę, ale jeśli nie będziemy mieć pewności siebie, staniemy oko w oko z wieloma problemami. Praca nad pewnością siebie przypomina wzmacnianie swojego ciała. Pewność siebie jest jak mięsień – aby była silna, musi być ćwiczona. Podczas warsztatów przedstawię uczestniczkom narzędzia, sposoby i metody, które wesprą ich w tym procesie.

Program Zimowych Warsztatów Psychologicznych został uszyty na miarę osób, które:

 • chcą popracować nad akceptacją siebie w każdej sferze życia – zarówno wad jak i zalet, marzeń, planów, ale i porażek i tych trudniejszych kawałków życia
 • chcą pozbyć się negatywnych przekonań na swój temat – szczególnie tych, które pojawiają się w trudnych momentach w życiu
 • szukają sposobów na rozwój pewności siebie w tej sferze w życiu, która jest wyzwaniem. Czują się pewne siebie np. w sferze prywatnej, jednak brakuje im pewności siebie w sferze zawodowej. Czują się silne w pracy, ale nie mają pewności siebie w roli rodzica.
 • chcą odważnie podejmować decyzje i działać w zgodzie ze swoimi marzeniami – z wiarą w siebie i wiarą w swoje możliwości.
 • potrzebują konkretnych, łatwych do wykorzystania w życiu, sposobów na wzmacnianie pewności siebie.

Kilka słów o tymczego dowiesz się podczas szkolenia

Przekonania negatywnie wpływające na pewność siebie

Podczas tej części warsztatów zajmiemy się przekonaniami, które hamują rozwój pewności siebie i wpływają negatywnie na samopoczucie. Zidentyfikujemy je, a następnie rozpracujemy tak, aby z niesprzyjających przekonań powstały przekonania wzmacniające.

Solidne filary pewności siebie

Warsztat skomponowany został tak, aby uczestniczki wyszły z niego z zestawem narzędzi, sposobów i metod rozwijania różnych obszarów swojej pewności siebie. W tej części warsztatu zdefiniujemy obszary rozwoju i obszary ciszy (czyli te elementy pewności siebie, które są przez nas pomijane).

Wzmacnianie rangi społecznej

W tej części warsztatu połączymy pewność siebie z rangą jaką mamy w społeczeństwie. Uczestniczki będą miały okazję rozpoznać swoje rangi, opisać je i określić, jakie są ich plusy i minusy. Jak wzmacniać swoją pewność siebie poprzez korzystanie z wiedzy o swoich rangach?


Jaki jestkoszt udziału w warsztacie?

Udział w warsztacie kosztuje 450 zł. Jeśli zapiszesz się z kimś jeszcze, koszt udziału w warsztacie to 400 zł/os.

Cena zawiera:

 • udział w całodniowym szkoleniu prowadzonym przeze mnie
 • obszerne materiały szkoleniowe do wykorzystania we własnym zakresie w domu
 • zaświadczenie udziału wydane przez Psychologia w Polsce Sp. z o.o.
 • 2 przerwy kawowo-herbaciane

kilka słów o tymdlaczego warto ze mną pracować

 • od ponad 10 lat regularnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z ludźmi , którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pracować nad sobą w różnych aspektach. Spędziłam setki godzin z osobami z różnych miejsc na świecie. Pracowałam z uczniami, studentami, kobietami długotrwale bezrobotnymi, pracownikami i dyrektorami firm, a także z ludźmi, którzy zdecydowali się na wielką zmianę w swoim życiu.
 • opieram się na sposobach, które mają szansę na wykorzystanie w prawdziwym życiu. Jestem praktykiem, dlatego zamiast teoretyzowania, chcę Ci zaproponować konkretne sposoby, pomysły do wprowadzenia w życie i drobne i większe ulepszenia, które poprawią jakość Twojego życia.
 • podczas szkoleń dbam o dobór metod do osób dlatego właśnie podczas spotkania otrzymasz narzędzia, techniki i triki, które dopasujesz do siebie tak, aby działać tak skutecznie jak tylko to możliwe.

Tegoroczne Warsztaty PsychologiczneKalendarz warsztatów

luty, 2020

Brak wydarzeń

kwiecień, 2020

Brak wydarzeń

lipiec, 2020

4lip10:00- 13:00Letnie warsztaty psychologiczneonline

październik, 2020

3paź10:00- 13:00Jesienne warsztaty psychologiczneOnline


Garść informacji o tymJak się zapisać?

Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili zarezerwować swoje miejsce. Pamiętaj, że dokonanie płatności gwarantuje Ci miejsce na sali szkoleniowej.

Możesz zgłosić chęć udziału w warsztacie na dwa sposoby:

 • napisz do mnie maila na adres szkolenia@edytazajac.pl
 • dokonaj zakupu biletu na stronach warsztatów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie maila na adres szkolenia@edytazajac.pl

Partnerzy Zimowych Warsztatów Psychologicznych

Opinie uczestniczek

Magdalena Michalak (całość dostępna tutaj):

Nie chcę Wam zdradzać treści warsztatów, ponieważ Edyta włożyła OGROM pracy w jego przygotowanie. Wiem na pewno, że będę chciała zgłębić pojęcie rezyliencji (czyli umiejętności dopasowania się do zmieniających się w życiu warunków, tzw. adaptacja). Edyta bardzo wiele poruszanych zagadnień bardzo obrazowo utrwalała nam w głowie, posługując się symbolami, m.innymi diamentu, który okazuje się być węgielkiem po przejściach. Bogatym w przeżycia, doświadczenia, mądrość.
Każda uczestniczka otrzymała taki symboliczny diament, który można sobie włożyć do torebki lub portfela i pamiętać o nim w trudniejszych momentach. Dla mnie to swoisty amulet na szczęście, który od soboty stale mi towarzyszy. Napiszę Wam jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Edyty i ogromu serca oraz zaangażowania, które przyczyniło się do wysokiej jakości przygotowanego przez nią spotkania z nami.

Iza Czaplewska:

Warsztaty z Edytą, to było coś bardzo mi potrzebnego w zeszłym roku. Przyjechałam w góry w kryzysie, w gorszym nastroju i z poczuciem, że nie wiem, w którą stronę iść. Spotkanie z Edytą wyposażyło mnie w narzędzia, które pozwoliły mi ruszyć do przodu. Zrozumiałam swoją aktualną sytuację i zobaczyłam czego potrzebuję, by dobrze się czuć. Oprócz tego wspaniała atmosfera, którą stworzyła Edyta sprzyjała dzieleniu się historiami z życia. W ten sposób poznałam kilka wspaniałych dziewczyn i mogłyśmy razem rozmawiać o tym, co nas na te warsztaty przywiodło. Pół roku minęło i mam poczucie, że to było bardzo dobre pół roku. Nie działam już po omacku, umiem rozpoznawać u siebie pewne schematy i jest mi dużo łatwiej ogarnąć się w trudniejszych momentach. Przede wszystkim czuję się jednak zabezpieczona na wypadek kolejnego kryzysu w życiu. Dzięki Edycie i jej warsztatom mam przygotowaną instrukcję dla siebie na gorszy czas: jak działać, by sobie z tym poradzić. Polecam z całego serca wyjazd na te warsztaty!

Ania (o Zimowych Warsztatach Psychologicznych):

Minął już tydzień od naszego spotkania, a ja wciąż myślami wracam do tego dnia.. Była to niesamowicie ciekawa lekcja, która myślę, że na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Ja- cicha, skromna i niepewna siebie dziewczyna, w końcu zrozumiałam, że każdy z nas ma sobie ” to coś”. “Coś”, co sprawia, że jestem wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Poznałam swoje wartości i teraz wiem, jak sterować sobą i swoim życiem,  by być szczęśliwa. Powolutku wdrażam zmiany w swoje życie i już czuję się lepiej! A jak to mówią, najlepsze dopiero przed nami… 🙂