Czym są epizody toksyczności


epizody toksyczności

Budowanie relacji nie jest łatwe. Czy może stać się łatwe? Sama nie wiem. To, czego możemy się spodziewać to wyzwania, które wcale nie wyglądają jak spełnienie bajkowych marzeń. Czy nie powinno być idealnie? Czy te wszystkie zgrzyty, niepokoje, wątpliwości, niedopowiedzenia, kłopoty i kryzysy to sygnał relacji, którą trzeba spisać na straty? A może to punkt programu?

Podczas tego spotkania live opowiedziałam o koncepcji epizodów toksyczności, która coraz mocniej krystalizuje się w mojej głowie. Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania podcastu.

Posłuchaj podcastu Epizody toksyczności

1 Comment

  1. Monika
    20 stycznia 2021
    Odpowiedz

    Bardzo wartościowy i bardzo dużo wyjaśniający wykład. Ja jestem po wyjściu z małżeństwa z narcystyczną przemocą i po roku „żałoby” staję na nogi i robię porządki w relacjach z ludźmi, którzy mnie otaczają. Zdumiewająco łatwo (co do mnie niepodobne) przychodzi mi stawianie granic i odeszłam od osób toksycznych, wciąż jeszcze sporo zostało do ogarnięcia, ale chcę jeszcze ich i siebie poobserwować. Bo kto wie, czy to ja nie jestem dla kogoś toksyczna? Bardzo kruchy grunt te relacje, nawet gdy chodzi o koleżanki i przyjaźnie.

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *