Dieta dla zdrowia psychicznego


dieta dla zdrowia psychicznego

Zdrowo się odżywiać – to jeden z tych celów, który pojawia się w życiu bardzo wielu ludzi. Postanawiamy sobie różne rzeczy, planujemy zmiany, zastanawiamy się nad swoimi nawykami i myślimy o tym, jak inne życie będzie wtedy, gdy zmieni się dieta. Zastanów się teraz nad jedną rzeczą. Czy rzeczywiście jest tak, że Twoje postanowienia opierają się o solidne podstawy? Czy obiecujesz sobie zmienić to, jak się odżywiasz z właściwych powodów? Dlaczego tak naprawdę chcesz zadbać o ten kawałek Twojego życia?

Dziś zapraszam Cię do rozmowy o zdrowym odżywianiu, które daje zdrowie psychiczne. Może to właśnie ta przyczyna będzie dla Ciebie motywacją do wprowadzenia zdrowych zmian?

Kilka słów wyciągniętych z nagrania Dieta dla zdrowia psychicznego

  • Jeśli Twoja głowa ma swobodnie odbierać to wszystko co przychodzi ze świata i interpretować to pozytywnie, musisz mieć skądś paliwo. Paliwo jest w tym co przyjmujesz, co dostarczasz swojemu organizmowi.
  • Tak naprawdę to nie jest dieta, ale wybór, styl życia, to jest Twoje życie.
  • Te duże zmiany, zmiany stylu życia, zmiany w podejściu do sportu, te wszystkie duże rzeczy, nie mogą się wydarzyć nagle. Przez bardzo długi czas my musimy zmieniać swoje podejście, swój mindset, swoje nastawienie do samego tematu.
  • Mantry: Wracam do siebie, To moja wędrówka, Niczego sobie nie odmawiam, tylko wybieram swoją siłę.
  • To nie jest restrykcja, to nie to, że ja sobie odmawiam, ja po prostu wybieram, wybieram swoją siłę.
  • Moje zdrowie jest najważniejsze dla mnie wtedy, kiedy coś robię dla zdrowia.
  • Projekt zdrowie ma doprowadzić mnie do mnie.
  • Uważność na to co się je, pozwala nam tak naprawdę odczytywać sygnały naszego organizmu, pozwala też słuchać głosu swojej intuicji.

Zapraszam bardzo serdecznie do podcastu o zdrowym odżywianiu. Czas na mój ulubiony temat.

Posłuchaj podcastu Dieta dla zdrowia psychicznego

Możesz posłuchać podcastu też tutaj:

Jeśli wiesz, że Twój znajomy mógłby skorzystać z tego nagrania, koniecznie prześlij mu link do tego odcinka. Zacznij też subskrybować mój podcast, dodaj ocenę i napisz w recenzji w Apple Podcasts, co sądzisz o kolejnych odcinkach. Twoja opinia ma dla mnie duże znaczenie. Dzięki Tobie mam szansę docierać do szerszego grona odbiorców i pokazywać różne kolory psychologii. Kliknij tutaj, dodaj pięć gwiazdek i wybierz opcję „napisz recenzję”. Nie zapomnij też o tym, aby wysłać do mnie zrzut ekranu ze swoją recenzją – w podziękowaniu za poświęcony czas, wyślę do Ciebie e-book „Działaj”.

Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.