Korepetycje z pewności siebie | Michał Zalewski


Wyobraź sobie taki scenariusz. Stres. Niepewność. Kompleksy. Nowa sytuacja. Zaczerwienione policzki. Pustka w głowie. I w takim właśnie momencie masz pięknie wypowiedzieć się przed ważnymi dla mnie ludźmi. Może to spotkanie w pracy, gdy musisz zaprezentować pomysł, projektu lub raport? Może to rozmowa o podwyżce? Konfrontacja z kimś, kto musi otrzymać od Ciebie informację zwrotną. Co, jeśli trudno Ci poczuć pewność siebie w takich właśnie sytuacjach? Czy jesteś w stanie nauczyć się wypowiadać, prezentować siebie, jeśli do tej pory to było tak trudne?

Czy można poczuć swoją własną moc nawet wtedy, gdy sytuacja wydaje się bardzo trudna? Czy to, że dziś nie potrafię swobodnie występować przed grupą ludzi, wychodzić z inicjatywą lub opowiadać o swoich osiągnięciach to znak, że już nigdy nie stanę po swojej stronie? Dziś zapraszam Was do wysłuchania mojej rozmowy z Michałem Zalewskim, twórcą marki Dobrze Powiedziane i ekspertem w zakresie komunikacji. Zapraszam na prawdziwe korepetycje z pewności siebie!

____

Kilka ważnych słów, które pojawiły się w naszej rozmowie:

  • Nie będziemy się stresować, jeśli jesteśmy dobrze przygotowani. 90% rzeczy potrzebnych przed wystąpieniem, spotkaniem jesteśmy w stanie sprawdzić i przygotować z wyprzedzeniem.
  • Jeśli poukładamy sobie pewne rzeczy w głowie, to będzie nam łatwiej wykonywać tego typu zadania, które wymagają od nas dodatkowego nakładu energii albo wyjścia ze strefy komfortu.
  • Wspaniale byłoby budować swój wizerunek swoją wiedzą i merytoryką, bo to jak wyglądamy jest istotne, ale wtedy jest wtórne, to jest wisienka na torcie.
  • Jeśli występujemy publicznie, wyglądajmy tak jak na co dzień albo „+ 1 do wyglądu”. Niech to będzie Twoje święto, ale nie bądźmy przebrani, bo ludzie nie będą nas słuchać, jeśli na co dzień znają nas z innej strony.

Kim jest Michał Zalewski?

Ekspert w zakresie komunikacji oraz zarządzania informacją. Właściciel marki Dobrze Powiedziane, konferansjer i miłośnik szwedzkiego stylu życia. Organizuje warsztaty z wystąpień publicznych, public relations, media relations, budowania marki osobistej oraz zarządzania kryzysami. Poprowadził blisko tysiąc wydarzeń. Obecnie Head of content & public relations RMF Classic. Wieloletni rzecznik i członek dyrekcji Krakowskiego Biura Festiwalowego – największej w Polsce instytucji łączącej kulturę z biznesem. Promotor cyklicznych spotkań ze studentami, podczas których przekazuje wiedzę o przemyśle spotkań oraz jego znaczeniu dla marketingu miejsc.

Korepetycje z pewności siebie | Michał Zalewski

Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *