Jak zorganizować swoje życie?


jak zorganizować swoje życie

Jak zorganizować swoje życie? To pytanie wraca jak bumerang, staje się nadzieją w kryzysie i zapowiedzią pięknych życiowych zmian. Słowo organizacja brzmi często jak kolejny bagaż do udźwignięcia. Jest jak nierealny obraz rzeczywistości i pomysł na życie, który nie ma szans realizacji.

A gdyby podejść do tego pytania z nieco innej strony. Zamiast wielkiego projektu, system drobnych zmian, które można wprowadzać niemal niezauważalnie. Małe kroki, stopniowa modyfikacja utartych schematów. I co najważniejsze: testowanie rzeczywistości. Coś zadziała, a coś nie zda egzaminu.

Podczas tego spotkania live (zapraszam na instagram) opowiedziałam o organizacji, która jest dla mnie jednym z ważniejszych narzędzi w pracy i życiu. Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania podcastu.

A może Herbatka z jaśminem?

Niedawno zaczęłam wprowadzać nową tradycję na instagramie. Zapraszam Cię serdecznie do udziału w cotygodniowych spotkaniach live, podczas których pracujemy intensywnie nad różnymi rozwojowymi tematami. W każdy poniedziałek o 11:00 odbywa się 15-minutowy live, który staram się wypełnić po brzegi psychologiczną wiedzą i pomocnymi narzędziami. Jeśli chcesz zobaczyć poprzednie nagrania, oto one:

Posłuchaj podcastu Jak zorganizować swoje życie?

1 Comment

  1. Karola
    6 maja 2021
    Odpowiedz

    A co zrobić jak mąż nie lubi planować? I na wszelkie rodzinne plany nie ma entuzjazmu?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *