Pamiętaj o jutrze


Jeśli staniesz przed koniecznością podjęcia decyzji, pomyśl o tym, co będzie jutro. Jak poczujesz się jutro? Jak będziesz się czuć pojutrze i kolejnego dnia? Biegniesz w maratonie i chcesz przerwać w połowie? Ok, ale… jak będziesz się czuć jutro, gdy już zostaniesz sam ze swoimi myślami? Chcesz dziś się upić na imprezie firmowej i zatańczyć na stole? Ok, ale… jak poczujesz się jutro, gdy wrócisz do biura?

Jesse Itzler

Czasem podejmujemy nasze decyzje, pozostając za bardzo w tu i teraz. Jesteśmy obecni w tej właśnie chwili i koncentrujemy się na tym, jakie korzyści są dla nas ważne teraz. A co jeśli dzisiejsza korzyść będzie jutrzejszą porażką? Co jeśli dzisiejsza wygoda okaże się jutrzejszym dramatem?

Zapraszam do wysłuchania kwietniowej pogadanki o decyzjach, rozwoju i trudnej miłości własnej.

Kilka słów wyciągniętych z nagrania Pamiętaj o jutrze

  • Hasło pamiętaj o jutrze, dotyczy tego, że wszystko to, co powiązane z twoimi celami, wpłynie również na to jak będziesz się czuć jutro.
  • Pamiętaj o jutrze, dotyczy tego jak patrzymy na nasze działania, na nasze zadania, cele w dłuższej perspektywie. Jeśli nie zrobię tego dzisiaj, to jak będę się z tym czuć jutro? To jak zareagujemy na swoje potrzeby dzisiaj, wpłynie na to jak będziemy się czuć jutro.
  • Warto spojrzeć na listę zadań, w ten sposób by rozróżnić, które zadania są naprawdę ważne, a które są tylko po to, by się przy nich „krzątać.”
  • Myślę o jutrze i zastanawiam się nad tym, czym ja dzisiaj chce wypełnić ten dzień, żeby to jutro, było przyjemniejsze dla mnie?

Zapraszam bardzo serdecznie do podcastu o decyzjach. Czy pamiętasz o jutrze?

Posłuchaj podcastu Pamiętaj o jutrze


Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.