Rodzic najlepszy pod słońcem


Wystarczy tylko miesiąc, by stać się lepszą mamą, lepszym tatą…

Najlepszy rodzic pod słońcem, czyli jaki? Perfekcyjny, nieomylny i bezbłędny? Oddający sto procent swojego czasu dziecku czy może cieszący się własną, niezależną częścią życia? Czy można stać się najlepszym rodzicem, jeśli ma się za sobą trudne doświadczenia i nie raz, i nie dwa dokonało się nie najlepszego wyboru wychowawczego?

Rodzicielstwo to nieustający rozwój. Tę piękną przygodę zaczynamy jako czysta kartka i wraz z kolejnymi miesiącami uczymy się znaczenia słów „spełnione rodzicielstwo„. I choć każdy z nas od czasu do czasu popełnia błędy lub podejmuje niezbyt dobre decyzje, nic nie jest stracone. Zawsze przecież można zacząć od nowa. Najlepszy pod słońcem rodzic jest w każdym z nas – trzeba tylko obudzić go ze snu.

Rozpocznij miesiąc pracy nad piękniejszym rodzicielstwem:

  • Zbuduj pokłady cierpliwości, z których możesz czerpać bez końca
  • Zadbaj o konsekwencję w działaniu i stwórz dzięki temu szczęśliwy dom
  • Stwórz z dzieckiem piękną relację
  • Zadbaj o swój rozwój, który będzie inspirować Twoje dziecko do własnych poszukiwań

W ciągu tych czterech tygodni przepracujesz najważniejsze tematy związane z Twoim kluczowym życiowym zadaniem – byciem matką lub ojcem. Przeanalizujesz to, co wydarza się w Twojej psychice, nastawieniu i emocjach, gdy wchodzisz w rolę rodzica. Ze swoich obserwacji wyciągniesz budujące wnioski i na ich podstawie wprowadzisz zmiany, które uczynią Cię rodzicem najlepszym pod słońcem, czyli szczęśliwym!

Opinie czytelników

Jestem bardzo wdzięczna moim wspaniałym Czytelnikom za zaufanie. Rodzic najlepszy pod słońcem to książka – marzenie. Zawsze chciałam stworzyć coś, co trafi do domów wielu osób. Zabieram się zatem za zbieranie opinii o książce 🙂

Materiały dodatkowe

Na końcu książki wspominam o kilku dodatkach, które możesz wykorzystać, aby stworzyć dla swojego dziecka jeszcze lepsze dzieciństwo.

Podziel się swoją opinią

Jeśli masz ochotę napisać w komentarzu swoją opinię, będzie mi bardzo miło ją przeczytać. Daj koniecznie znać, co zwróciło Twoją uwagę, jakie masz odczucia po zakończeniu lektury i co chcesz zachować dla siebie na przyszłość.

Tutaj kupisz książkę

Co o tym sądzisz?

Napisz coś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *