Jeszcze nie teraz. Potrzebuję trochę więcej czasu, aby uporać się z tymi wszystkimi zadaniami. Obok mnie stosy dokumentów do przejrzenia i potężna lista zadań. Kiedy pomyślę o tym, jak wiele muszę załatwić, zorganizować i przygotować, robi mi się słabo. Dlatego tym bardziej nie mogę teraz wrzucić na luz i odpocząć. Przyjdzie na to czas!

Dziś zapraszam do wysłuchania podcastu o męczącym krytyku wewnętrznym. Ten głos może brzmieć bardzo głośno i wyraźnie. Wystarczy chwila zawahania, moment próby, wątpliwość. Wystarczy poczuć niepewny grunt pod nogami i zapomnieć o tym, co jest źródłem siły. To są te momenty, które sprawiają, że krytyk tkwiący w Twojej głowie rusza do akcji. Czy wyobrażasz sobie, że zamiast krytyka, do głosu dojdzie kibic? Czy możesz spróbować uciszyć szept krytyka wewnętrznego?

Czas na kolejny odcinek podcastu o psychologii!

Kilka zdań wyciągniętych z odcinka „Zmień szept krytyka wewnętrznego na głos najwierniejszego kibica | Lista przeżyć

  • Czy kiedykolwiek zmagałaś się z nadmiernym stresem, również tym chronicznym, czyli takim który bardzo długo trwa? W tym przypadku bierzemy pod uwagę: zaburzenia snu, bezsenność, gonitwę myśli, fizyczne dolegliwości takie jak bóle brzucha, bóle głowy, zaburzenia hormonalne. Czy to kiedykolwiek ci towarzyszyło?
  • Kto jest Twoim najsurowszym krytykiem? Czy wiesz, kto wywiera na tobie presję, którą trudno znieść? Kto sprawia, że działasz nie zwracając uwagi na koszty, które musisz ponosić?
  • Lista przeżyć to jest bardzo proste narzędzie, ale o wielkiej mocy. Jest jak ten wewnętrzny głosik, który mówi doświadczaj, przeżywaj! Za każdym razem, kiedy robisz taką rzecz, wybijasz się z rytmu krytki.

Posłuchaj podcastu Zmień szept krytyka wewnętrznego na głos najwierniejszego kibica | Lista przeżyć

To już czwarty sezon mojego podcastu. Możesz spodziewać się kolejnych nagrań w każdy poniedziałek. Mam wielką nadzieję, że spodobają Ci się tematy, które przygotowałam. Zostawiam też poniżej link do podcastowych playlist – podzieliłam odcinki na kategorie tematyczne.

Możesz posłuchać podcastu też tutaj:

Jeśli wiesz, że Twój znajomy mógłby skorzystać z tego nagrania, koniecznie prześlij mu link do tego odcinka. Zacznij też subskrybować mój podcast, dodaj ocenę i napisz w recenzji w Apple Podcasts, co sądzisz o kolejnych odcinkach. Twoja opinia ma dla mnie duże znaczenie. Dzięki Tobie mam szansę docierać do szerszego grona odbiorców i pokazywać różne kolory psychologii. Kliknij tutaj, dodaj pięć gwiazdek i wybierz opcję „napisz recenzję”. Nie zapomnij też o tym, aby wysłać do mnie zrzut ekranu ze swoją recenzją – w podziękowaniu za poświęcony czas, wyślę do Ciebie e-book „Działaj”.

Dołącz do rozwojowego projektu

Jeśli chcesz popracować nad swoim rozwojem, zapraszam Cię do udziału w projekcie psychologicznym, który przygotowałam. Od 10 lat działam z uczestnikami moich kursów online. Może to będzie dobra opcja też dla Ciebie? Zobacz, co pasuje do budowania miłości własnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *