Zapraszam do udziału w kolejnych warsztatach psychologicznych, które odbędą się w 2023 roku w malowniczych okolicach Beskidu Wyspowego. Zapisy już się rozpoczęły.

Warsztaty Psychologiczne to kojące spotkania w małych grupach kobiet. Spędzamy cały weekend we wspierającym, życzliwym i nieoceniającym gronie po to, aby odbyć niezwykłą podróż w głąb siebie. To weekend wypełniony psychologią po brzegi, to czas na głębokie rozmowy i odkrywanie swoich potrzeb oraz potencjału. Jeśli chcesz, możesz spokojnie przyglądać się pracy innych uczestniczek, możesz milczeć lub w swoim tempie otwierać się na dyskusje. Podczas warsztatów zawsze tworzymy bezpieczną przestrzeń dla wszystkich uczestniczek. Jeśli chcesz spędzić niezapomniany czas i poczuć magię kobiecego kręgu, sprawdź tegoroczne terminy.

Wiosna | 31 marca – 2 kwietnia 2023

Warsztaty Psychologiczne „Gotowość” kieruję do kobiet, które stoją na rozdrożu. Być może są zmotywowane, wizualizują piękną przyszłość, inspirują się i czują, że nadchodzą zmiany. Jednocześnie mają poczucie, że jeszcze nie są gotowe na wykonanie tego pierwszego kroku. Czasem mają wrażenie, że same siebie sabotują, uniemożliwiają działania, stoją na swojej drodze.

Warsztat „Gotowość” przynosi odwagę, pomysły na działania i, co najważniejsze, samoakceptację, która staje się filarem zmiany.

Lato | 7-9 lipca 2023 – brak wolnych miejsc

Warsztaty Psychologiczne „Wędrówka” są propozycją dla tych kobiet, które szukają źródła swojej wewnętrznej siły i odporności psychicznej. Choć pełnią wiele różnych ról i mają wiele ambitnych celów, nie chcą już czuć się nimi przytłoczone. Podczas warsztatów chcą przyjrzeć się swoim przekonaniom i potrzebom – często tym nieuświadomionym.

Warsztat „Wędrówka” przyniesie plan działania, który ratuje w kryzysie, w obliczu życiowych wyzwań i wtedy, gdy nadejdzie czas na realizację swoich ambitnych celów.

Jesień | 29 września – 1 października 2023

Warsztaty Psychologiczne „Obfitość” skierowane są do tych kobiet, które chcą zmienić swoje podejście do życia lub wzbogacić to, nad którym aktualnie pracują. Zamiast myślenia w negatywny, niedoceniający sposób, chcą odczarować światopogląd narzucony przez inne osoby. Nie chcą już czekać na sprzyjające okoliczności – chcą je dla siebie stworzyć i tym samym poczuć, jak wielką mają moc sprawczą.

Warsztaty „Obfitość” wspierają zmianę przekonań i pracę nad nawykami obfitości, które mają wielki wpływ zarówno na życie prywatne jak i zawodowe.

Jak wyglądały Warsztaty Psychologiczne rok temu?

Prowadząca

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej pojawiające się pytania o warsztaty

 • Czy panują jakieś zasady podczas szkoleń u Ciebie?

  Jest jedna zasada, którą stosuję zarówno online jak i offline. U mnie wszystko można, nic nie trzeba. Jeśli nie chcesz angażować się rozmowę, nie masz ochoty udzielać odpowiedzi na moje pytania, nie chcesz brać aktywnego udziału w szkoleniu, nie ma problemu. Możesz spokojnie czerpać z naszego czasu razem. Zależy mi na stworzeniu spokojnej atmosfery, która pozwoli wypocząć i popracować nad ważnymi rzeczami.

 • Czy te warsztaty jeszcze się powtórzą?

  W roku 2023 przewidziane są trzy weekendy warsztatowe: 29 marca – 2 kwietnia, 7 lipca – 9 lipca, 29 września – 1 października. Warsztaty powtórzą się w przyszłym roku.

 • Czy planujesz organizację Warsztatów Psychologicznych w innych miejscach?

  Marzą mi się Warsztaty Psychologiczne w innych krajach, ale myślę, że na to jeszcze przyjdzie czas. W najbliższym czasie będę zapraszać uczestniczki w okolice mojego Beskidu Wyspowego – zawsze będzie to malownicze miejsce na łonie natury.

 • Czy otrzymam fakturę?

  Tak, każda uczestniczka otrzymuje ode mnie fakturę. Jeśli potrzebujesz dokumentu na inne dane niż te podane w przelewie, napisz do mnie wiadomość na szkolenia@edytazajac.pl.

 • Czy będziesz obecna na miejscu przez cały czas trwania weekendu w górach?

  Tak, będę z uczestniczkami od piątku do niedzieli. W tym czasie kilka razy pojawi się mój mąż, aby pomóc mi w organizacyjnych kwestiach. Zależy mi na tym, abyśmy miały tam spokój i jak najmniej rozpraszaczy. Będziemy ładować baterie!

 • Czy będę mieć swój pokój?

  Wynajęliśmy piękne domki, w których można wypocząć, posłuchać dźwięków natury i przygotować się do warsztatów. Spotykamy się w bardzo kameralnym gronie kobiet, które podobnie jak Ty chcą znaleźć czas na siebie, swój rozwój i odkrywanie siebie. Istnieje możliwość, że będziesz dzielić pokój z inną uczestniczką. Obiecuję, że będzie pięknie!

 • O której już można pojawić się na miejscu w piątek?

  Warsztaty piątkowe rozpoczynają się o 18:00. Czekam na Ciebie już od 16:00.

 • Warsztaty psychologiczne dla kobiet – opinie uczestniczek

  O autorce

  Edyta Zając

  Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Swoją psychologiczną pasję realizuje tworząc Podcast o psychologii.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sprawdź też