Witaj na mojej stronie!Nazywam się Edyta Zając, jestem psychologiem i trenerem.

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w rozwoju i rozwiązywaniu problemów oraz pokazuję moją działalność. Lubię, gdy psychologia przestaje być teorią a staje się praktyką – to chyba najlepiej może określać moją pracę. Uwielbiam psychologię, zagłębianie się w wynikach badań, psychologiczne książki, publikacje i pomysły. Nie wyobrażam sobie jednak, aby to, co powstaje w umyśle psychologa, nie było wykorzystane.

I dlatego: moją misją jest dbanie o to, aby psychologia zmieniała na lepsze życie ludzi. Chcę wspierać w budowaniu silnych i szczęśliwych relacji, pomagać w zarządzaniu czasem, rozwijaniu asertywności, pewności siebie i dbaniu o swoje potrzeby. Zależy mi na tym, aby każdy człowiek dbał o swoją wolność finansową, wizerunek i wkraczał na ścieżkę osobistego sukcesu. Czymkolwiek ten sukces dla niego jest. Chcę pokazywać, jak małymi krokami można zmieniać swoje codzienne nawyki, walczyć z trudnościami i być lepszym rodzicem.

Psychologia ma być żywa, ekscytująca, budująca i realna. Dla mnie taka jest, a dla Ciebie?

Moja praca

Najczęściej pracuję z moimi klientami nad następującymi tematami:
  • zarządzanie czasem, planowanie i organizacja
  • określanie nowej ścieżki zawodowej oraz realizowanie planu zmian
  • odważne wkraczanie na rynek pracy lub tworzenie własnego biznesu
  • zwiększanie własnej efektywności i produktywności
  • budowanie zdrowych i satysfakcjonujących relacji
  • praca nad pewnością siebie i samooceną
  • kreowanie profesjonalnego wizerunku w oparciu o autentyczność

Zapraszam na e-kursy,konsultacje indywidualne,szkolenia oraz do lektury moich książek. Regularnie prowadzę szkolenia wewnętrzne w firmach i instytucjach. Mam też przyjemność występować na uczelniach oraz prowadzić spotkania dla uczniów.

Poza moją działalnością pod własną marką, pracuje również w ramach firmy Psychologia w Polsce– jestem tam Prezesem Zarządu. Wraz z moim zespołem kreuję miejsce dla polskiej psychologii, wspieram wydarzenia psychologiczne, nadzoruję blog tworzony przez nasze grono ekspertów oraz organizuję szkolenia otwarte i warsztaty/szkolenia dla firm. Jestem również redaktor naczelną Magazynu Psychologii BANG!, który powstaje w ramach działalności Psychologii.

Co robię na blogu?

Mój blog od zawsze dotyczy psychologii i pięknych rzeczy, które mogą się wydarzyć w życiu każdego z nas, gdy tylko choć trochę poznamy ten temat. Na stronie znajdziesz mnóstwo artykułów dotyczących osobistej zmiany, organizacji, stawania się najlepszą wersją siebie. Ostatnio moją misją stało się również pokazywanie Czytelnikom, jak wiele zmieniają w życiu określone, ambitne, czasem szalone i zaskakujące cele. Postanowiłam sama pokazywać w jaki sposób ja realizuję moje cele z wielkiej listy 1000 + celów na życie. Jak zwykle będę też pomagać osobom pojawiającym się tutaj osiągnąć ich własne cele. Oto przydatne linki na sam początek:

Moje pasje

Staram się dbać o to, aby wykorzystywać jak najlepiej każdy dzień. Czasem wystarcza zrobić jedną małą rzecz, żeby było wspaniale. W ramach celebrowania moich pasji najczęściej: Tutaj możesz przeczytać 50 faktów o mnie.

A na instagramieMoja codzienność