(…) gdy jesteśmy młodzi, często nie wiemy jeszcze, czego tak naprawdę pragnie nasze serce. Dręczy nas obawa, że przejdzie nam coś koło nosa, i choć mamy przed sobą całe życie, wydaje nam się, że czas przecieka nam jak piasek przez palce. Boimy się, że jeśli nie zrobimy czegoś od razu, to nie zrobimy tego nigdy.

Charlotte Link “Dom sióstr”

Zawsze będę wierzyć w to, że ulepszanie swojego zarządzania czasem to najlepszy krok, jaki można zrobić w kierunku własnych zmian. U mnie to właśnie od takich umiejętności wszystko się zaczęło. Krok po kroku uczyłam się organizacja, wzmacniania motywacji i konkretnych technik, które sprawiły, że dziś czuję, że idę w dobrym kierunku. Bez względu na okoliczności widzę też, że radzę sobie z wyzwaniami, jakie mam przed sobą. Wybieram priorytety. Przede wszystkim jednak: mam w sobie ten cudowny spokój, że bez względu na to, co się wydarzy, dam sobie radę.

To właśnie daje dbanie o zarządzanie czasem – harmonię, wrażenie, że wszystko jest do opanowania – prędzej czy później.

Dzisiaj chcę zaprosić Was do rozmowy o zarządzaniu czasem i o kilku moich ulubionych słowach, które warto mieć w głowie. Jestem bardzo ciekawa tego, co sądzicie o nich i o takim podejściu do życia.

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie mojego ósmego podcastu 🙂 Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze. Dajcie koniecznie znać, co sądzicie! Zapraszam Was też do subskybowania mnie na iTunes oraz SoundCloud. Dziękuję za wysłuchanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.