Uwielbiam cytaty – od zawsze. Kiedyś gromadziłam je w wielkim notesie, który wciąż jest w szufladzie mojego biurka. Książki, które najczęściej były dla mnie źródłem pięknych słów, są moimi wielkimi skarbami. Takich rzeczy nie pożyczam, bo każdy cytat, każda notatka i każda refleksja są na wagę złota.

Ostatnio coraz częściej zaczęłam trafiać na… moje własne słowa! Moi kochani Czytelnicy zaczęli zachowywać moje przemyślenia i refleksje, a nawet posyłać je dalej. Postanowiłam jakiś czas temu, przy okazji zrobienia wielkiego kroku milowego, zapytać o ulubione cytaty. Dziś zapraszam Was do zajrzenia do tych najczęściej polecanych.

Jeśli macie ochotę wykorzystać cytaty jako tapety do swoich telefonów, zapraszam Was serdecznie. Codziennie na moim instagramie dzielę się nie tylko własnymi przemyśleniami, ale też słowami, które skrupulatnie zapisuję w moim zeszycie z cytatami. Zapraszam Was najcieplej na insta:

[instagram-feed num=8 cols=4 showfollow=true background=#ffff]

O autorce

Edyta Zając

Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Swoją psychologiczną pasję realizuje tworząc Podcast o psychologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź też