Uwielbiam cytaty – od zawsze. Kiedyś gromadziłam je w wielkim notesie, który wciąż jest w szufladzie mojego biurka. Książki, które najczęściej były dla mnie źródłem pięknych słów, są moimi wielkimi skarbami. Takich rzeczy nie pożyczam, bo każdy cytat, każda notatka i każda refleksja są na wagę złota.

Ostatnio coraz częściej zaczęłam trafiać na… moje własne słowa! Moi kochani Czytelnicy zaczęli zachowywać moje przemyślenia i refleksje, a nawet posyłać je dalej. Postanowiłam jakiś czas temu, przy okazji zrobienia wielkiego kroku milowego, zapytać o ulubione cytaty. Dziś zapraszam Was do zajrzenia do tych najczęściej polecanych.

Jeśli macie ochotę wykorzystać cytaty jako tapety do swoich telefonów, zapraszam Was serdecznie. Codziennie na moim instagramie dzielę się nie tylko własnymi przemyśleniami, ale też słowami, które skrupulatnie zapisuję w moim zeszycie z cytatami. Zapraszam Was najcieplej na insta:

Dziękuję Ci za przeczytanie tego artykułu - spędziłam mnóstwo czasu, tworząc go dla Ciebie. Tym bardziej będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie znak! Bez informacji od Ciebie, ten blog nie jest kompletny. Bądźmy zatem w kontakcie!

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza - Twoje wnioski, przemyślenia i uwagi są dla mnie na wagę złota. Czytam je wszystkie i na ich podstawie tworzę kolejne artykuły.
  • Podziel się linkiem do tego artykułu - jeśli to, co napisałam jest dla Ciebie pomocne, interesujące lub poruszające, daj znać o nim znajomych i prześlij go dalej.
  • Dołącz do mnie na instagramie - to tam znajdziesz drobiazgi z mojego codziennego życia, moje własne wzloty i upadki w walce o harmonię, a także mnóstwo zdjęć przedstawiających to, jak staram się realizować swoje pasje, a nawet jak buduję dom na wsi.
  • Dołącz do mnie na facebooku - oprócz wszelkich aktualnych informacji, znajdziesz tam linki do ciekawych akcji, promocji książkowych, artykułów z innych stron i inspirujących filmików.
  • Zapisz się do newslettera - znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, tekstów i pomysłów, których nie znajdziesz na blogu.